30/05/2020
Знижка!
⠀
Ми розуміємо, що під час карантину вам досить важко: і морально, і фізично і про фінанси ви хвилювались. Тому на перший місяць занять ми пропонуємо вам знижку 50 на усі абонементи
⠀
З 1 по 6 червня у Вас є можливість придбати абонемент вдвічі дешевше 🔥
⠀
Актуальні ціни без знижок ви можете переглянути в одному із останніх постів або в в закріплених сторіс
⠀
Якщо ви хочете купити абонемент за знижкою 50% - пишіть у коментарі "Хочу ". Ми відпишемо Вам в дірект
⠀
Зустрінемось на тренуванні