gulevatyi_gym

gulevatyi_gym Contact information, map and directions, contact form, opening hours, services, ratings, photos, videos and announcements from gulevatyi_gym, Personal trainer, Khmelnytskyi.

Gulevatyi_TEAM in da house 😜💪
18/01/2024

Gulevatyi_TEAM in da house 😜💪

Болить - значить росте?Більшість думає, що для максимального росту мʼязів потрібно їх максимально травмувати, але картин...
20/03/2023

Болить - значить росте?

Більшість думає, що для максимального росту мʼязів потрібно їх максимально травмувати, але картина трішки інша.

Гортай карусель 👉

Та ділись своїми історіями про крепатуру, скільки
тривала найдовша?

Зараз стає популярним скуповувати половину айхерба, щоб бути здоровим і красивим, а колаген є одним із списку, що є «ОБО...
04/01/2023

Зараз стає популярним скуповувати половину айхерба, щоб бути здоровим і красивим, а колаген є одним із списку, що є «ОБОВ‘ЯЗКОВИМ» для цього.

Завжди буде актуальна тема ефективності різних БАДів, бо є попит на «чарівні пігулки», а є люди, які цей попит задовольняють, створюючи нові позиції.

А я, як опозиціонер різним непотрібним штукам, буду активно з цим боротись і зараз розберемось у доцільності купівлі такої добавки, як колаген.

Колаген.
Що це таке? Для чого? Чи є сенс?
Читаємо, гортай –>

01/01/2023
Щоб схуднути обов'язково потрібно...Бігати  🤯Коли я починаю працювати з новою людиною, пояснюю наші подальші кроки і що ...
14/06/2022

Щоб схуднути обов'язково потрібно...

Бігати 🤯

Коли я починаю працювати з новою людиною, пояснюю наші подальші кроки і що ми будемо робити, то один із них є те, що перший час ми не включаємо біг у нашу тренувальну програму. Після цього я бачу, що у багатьох людей в голові одразу виникає "EROR".

Чомусь склався стереотип, що схуднення = біг 🤦‍♂️.

Так, це гарний спосіб розвитку серцево-судинної, дихальної систем, розвитку витривалості загалом, спалення калорій, але є одне АЛЕ.

Ударне навантаження у фазі приземлення.

*Трішки теорії 🧐
Біг відрізняється від ходьби тим, що під час бігу присутня фаза польоту, коли обидві ноги знаходяться у повітрі, потім настає фаза приземлення.
В цей момент весь «удар» на себе беруть суглоби та хребет.
А якщо у вас ще є зайва вага, то взагалі "гудбай" здоров‘я опорно-рухового апарату.

Я вже мовчу, коли в зал вперше приходить людина і одразу її ставлять бігти. В такому випадку – біжіть, але не на доріжці, а від того, хто сказав це робити.
Тахікардія, гіпоксія, людина сходить з доріжки червоно-синя, в очах темніє, а потім відходить від тих 10 хв все тренування.

Якщо людина до цього не мала ніяких навантажень, окрім як піднятись на 1 поверх і назад, в неї елементарно не готова енергетична системи до утворення енергії з такою швидкістю, як вимагає біг.
Не готові зв‘язки і сухожилля, що може призвести до запальних процесів.

Я можу дозволити підопічним бігати, коли в людини вже гарна фізична підготовленість, немає надлишкової ваги, стабільні суглоби, немає заборон по здоров'ю і бажано мати взуття з амортизуючою підошвою, щоб біг був максимально м'який.

Тому, досягайте мети найбільш безпечними шляхами, а якщо є бажання додати кардіо, то є багато різновидів, які підходять усім, такі як: орбітрек, ходьба під гору на доріжці, степпер, велотренажер, сходинки.

І пам'ятайте, що більше – не означає краще, все має бути в міру.

Основною умовою досягнення вашої мети є баланс надходження та витрати енергії, а не багатогодинні кардіо ;)

Розповідайте про свої спроби почати бігати. Як себе почували? Були больові відчуття?

Корсети для вузької талії 🤯Я думаю, що всі бачили, як в залі ходять дівчата (найчастіше дівчата) з корсетами, які затягу...
22/10/2021

Корсети для вузької талії 🤯

Я думаю, що всі бачили, як в залі ходять дівчата (найчастіше дівчата) з корсетами, які затягують їх на животі і проводять все тренування в них.

Роблять вони це для того, щоб максимально знизити роботу м'язів кору і щоб вони не розвивались, бо талія буде широка 🤷‍♂️

Так, можливо, на декілька сантиметрів талія буде вужчою (за рахунок атрофії), але дуже багато стоїть на іншій чаші вагів:

-Слабкий кор
При постійних намаганнях виключити кор, ви робите його слабким, тому, у повсякденному житті м'язи кору не будуть виконувати свою функцію, бо вони малорозвинені. Слабкий кор – бувай здорова і функціональна спина.
(М'язи кору - м'язи стабілізатори, функція який утримувати таз, стегна, хребет у вертикальному положенні та розподіл зусиль між частинами тіла).

-Дихання.
Для того, щоб відбувався повноцінний акт дихання – діафрагма має опускатись 
(вдох) і підніматись 
(видох), а у корсеті з цим проблема 😑
Бо діафрагма зажата в одному положені і ви не можете дихати у повному обсязі, а це значить, що надходить недостатня кількість кисню, піднімається тиск, можливі втрати свідомості.

-Травлення.
Через сильний тиск на внутрішні органи затрудняється перистальтичне скорочення  стінок порожнистих трубчастих органів.

-Порушення кровопостачання.
Перетискається черевна аорта, великі магістральні артерій та судин, погіршується приток і відток крові.

-Зміщення органів (в тому числі репродуктивних)
Діафрагма у одному положенні, зі сторін все стискається – все навантаження падає на м'язи тазового дна, яке з часом "здасть" свої позиції і з'являться такі проблеми: опущення органів, нетримання, варикозне розширення, геморой.

Дівчата, жінки, не використовуйте те, що шкодить вашому здоров'ю, більшість з вас у майбутньому планують заводити дітей, ставати мамами, а зараз можете наробити помилок, які у майбутньому будуть дуже дорого вам коштувати.

Як знизити стрес ?Всім привіт )Помітив, що усі люди знаходяться у постійному стресі і не знають, як з цим боротись, дава...
22/09/2021

Як знизити стрес ?

Всім привіт )
Помітив, що усі люди знаходяться у постійному стресі і не знають, як з цим боротись, давайте розбиратись 😉

Будь-які емоції впливають на психоемоційний стан людини, а в нинішніх реаліях в людей домінують негативні емоції. В когось нервова робота, в когось постійні сварки у сім'ї  і т.д. 

Кожна людина старається боротись з цим  по-різному. Хтось намагається  допомогти собі палінням цигарок, шукає допомогу у алкогольному відділі, а хтось знаходить більш дієві і корисні звички і сьогодні я трошки розгорну цю тему.

Стан постійного стресу  дуже небезпечний для організму, бо він викликає розлади майже всіх систем організму.
Більшість патологічний станів напряму пов'язані з появою психологічних проблем, тому, треба навчитись заздалегідь попередити психологічні перевантаження організму.

Під впливом постійного стресу підвищується вірогідність розвитку злоякісних пухлин, зниження імунітету і організм не в силах вести боротьбу навіть з найпростішими захворюваннями.

Наукові дослідження показують, що медитація допомагає знизити рівень кортизолу (гормон стресу).

Але це це не означає, що тільки медитація з цим справляється, вся суть полягає у тому, що ви приділяєте певний час для себе, де маєте повністю абстрагуватись від усіх проблем, змінити обстановку і отримати задоволення.

Кожен має підібрати заняття для себе.
Хтось обожнює  танцювати, хтось малювати, в'язати, слухати музику, займатись фізичною активністю, грати комп'ютерні ігри, займатись риболовлею.
Це може бути будь-що, головне, щоб ви отримували від цього задоволення і відволіклись від буденних проблем.

Особисто для мене дієвими засобами є: тренування в залі, риболовля, відпрацювання ударної техніки (якщо вже дуже сильно накипіло😅).

Тому, подумайте чому б ви хотіли приділити увагу, виділіть для цього 1-2 години і користуйтесь ;)

Якому заняттю будеш приділяти увагу, що перше прийшло у голову ?)

Я кайфую 🤤Коли я тільки почав тренувати, то мені дуже пощастило працювати з дуже класними людьми.Я виходив після тренува...
30/07/2021

Я кайфую 🤤

Коли я тільки почав тренувати, то мені дуже пощастило працювати з дуже класними людьми.

Я виходив після тренування і мені хотілось стрибати від кайфу, який отримував від тренувань з ними.

Тоді таких людей було декілька, але ми реально круто працювали, від них повна віддача, а він мене все інше і наскільки було круто бачити, як змінюються мої перші підопічні, які в них були емоції, коли вони бачили, що досягають бажаного.

Вже пройшло більше 2 років, як я треную і таких людей стало значно більше, для яких тренування були рутиною, а згодом йдуть на кожне тренування з посмішкою, який би день поганий не був, а тренування то святе 🥰.

Як круто чути, як підопічна забігає в зал і біжить до мене зі словами: "Женя,Женя, подивись на фотки (до-після) з посмішкою на всі 32, ці емоції безцінні 😁.

Після таких моментів я розумію, що я займаюсь справою, від якої отримую величезне моральне задоволення, а матеріальне, як приємний бонус.

Дякую тим, про кого я написав, я знаю що ви це читаєте ❤.

Де яйця  ?Перевіряв звіти своїх підопічних по харчуванню і виникло запитання: "де яйця"?У 4 людей з 5 в раціоні вони від...
30/07/2021

Де яйця  ?

Перевіряв звіти своїх підопічних по харчуванню і виникло запитання: "де яйця"?

У 4 людей з 5 в раціоні вони відсутні.

Я запитав у одного з підопічних, – чому ж він їх не додає в свій раціон?
У відповідь я почув: "ну там холестерин і взагалі їх не можна більше 5 в тиждень", і тут я зрозумів, що це тема для написання посту.

Пост про яйця можна поділити на 2 частини: холестерин / яєчний білок.

Холестерин
 1️ В людському організмі холестерин дуже важливий, адже саме він відповідає за секрецію більшості статевих гормонів, побудування мембран клітин організму, та синтезу вітаміну Д.

2️ Щоб усім було зрозуміло, холестерин поділяють на “хороший” і “поганий”.
Яйця не впливають на рівень того самого “поганого” холестерину, а на “хороший” вони впливають мінімально, завдяки лецитину, який міститься у жовтках яєць.

3️Лецитин - це джерело фосфоліпідів, які очищають судини від холестеринових бляшок, зменшує в'язкість крові, покращує мікроциркуляцію.

З холестерином розібрались, тепер до білка)

Яєчний білок
1️⃣ Яйця - це джерело найякісніших  білків, яєчний білок засвоюється майже на всі  100%, а це ну ДУУУЖЕ круто.

2️⃣ В яєчному білку є всі амінокислоти, в тому числі і незамінні ( які людський організм не може синтезувати сам і потребує надходження ззовні).

 3️⃣ Яєчний білок вважається  еталонним, з ним порівнюють амінокислотний склад інших білків.

4️⃣ Яйця - це дешеве, та якісне джерело протеїнів, тому не варто виключати його зі свого раціону, особливо якщо Ви ведете активний спосіб життя.

⚠️
Але є одне дуже важливе правило – термічна обробка.
Всі ви бачили сценки з фільмів, де головний герой випиває сирі яйця, виглядає класно, а насправді є одне АЛЕ.
Якщо яйця не пройшли термічну обробку, то тоді вони засвоюються дуже погано, приблизно на 30%.

Особисто я їм 5-6 яєць в день, це комфортна для мене кількість, а вам раджу передивитись своє відношення до такого чудового джерела білків.

Верхній та нижній прес Дуже часто люди в залі вважають, що є м'язи нижнього пресу, а є верхнього пресу 🤓Це хибне поняття...
30/07/2021

Верхній та нижній прес 

Дуже часто люди в залі вважають, що є м'язи нижнього пресу, а є верхнього пресу 🤓

Це хибне поняття, прямі м'язи живота –  м'язи, які  вертикально розділяються білою лінією , виконують функцію згинання хребта, беруть участь у його стабілізації та диханні🧐

І немає вправ на нижній прес та на верхній прес  🤷‍♂️

При згинанні хребта м'яз  включається повністю 🙌 
( різниця лише в степені напруження ).

Найголовніше в тренуванні прямих м'язів живота - це техніка та дихання.

Ви маєте виконувати саме згинання хребта за рахунок наближення плечового поясу до тазу, а не піднімання  і опускання голови  😂 

Признавайтесь, розділяли  прямі м'язи живота на верх та низ?

Швидкість метаболізму“В мене широка кістка”, “ген повноти”, “повільний метаболізм”.Напевно всі люди чули щось із цього, ...
30/07/2021

Швидкість метаболізму

“В мене широка кістка”, “ген повноти”, “повільний метаболізм”.

Напевно всі люди чули щось із цього, можливо, собі  приписували щось з цього.

Метаболізм - сукупність багатьох біохімічних процесів, які залежать від віку, статі, фізичної активності, калорійності харчування, температури навколишнього середовища і навіть темпераменту людини.

Найчастіше запитання, чому тоді я поправляюсь від 1 мафіна, а інший “затоптує” половину витрибеньок і з пресом круглий рік?

Наш організм адаптується до усіх змін, якщо людина довго притримується ДЕФІЦИТУ - організм адаптується та починає працювати більш економно, щоб менше енергії використати, бо її і так мало, коли людина на ПРОФІЦИТІ - навпаки. 

Колись мені подружка завжди казала, “А, Женьку класно, бігає кожну перерву за булочками і не повніє”, а в Женьки тоді було по 6 інтенсивних тренувань в тиждень, але вона про це не згадувала, коли це казала.

(А ти постійно сиділа на голодних дієтах і через це організм працював дуже економно, а коли починали їсти – поправлялась)

Організм використовує багато енергії для існування в стані спокою (базовий обмін), який в кожного свій, потім додається побутова активність, витрати на перетравлення їжі.

Так ось, в мене в шкільні роки було по 6 тренувань в тиждень, а могло бути і більше ( рідко) і можна було б прикинути, скільки я витрачаю на тренуваннях, скільки організм використовує, щоб відновитись після них. Та і взагалі, хто мене знає - скажуть, що я рідко сидів на одному місці)

Виходить весь секрет моїх походів в столовку в школі - висока побутова активність за рахунок тренувань, непосидючості, енергія на відновлення організму.

Тому, не потрібно шукати проблеми в своєму метаболізмі - створюйте його самі, все залежить від вас.

В кого там ген повноти ? Пишіть - розберемося 😅.

Їжа після 18:00 18:00 - це чарівний час, коли робота органів зупиняється і припиняється протікання усіх  процесів.Закінч...
30/07/2021

Їжа після 18:00

 18:00 - це чарівний час, коли робота органів зупиняється і припиняється протікання усіх  процесів.

Закінчилась їх зміна, внутрішні органи виключились, робота зупинилась до 7:00, серце перестало битись, легені виключаються, а синтез жирів в організмі протікає в 2 рази швидше, бо ж після 18:00.

Приблизно так собі уявляють цей механізм більшість людей, які хочуть схуднути, а є і тренери, які це розповсюджують.

Коротко – це все брєд повний.

Органи так і працюють, серце б'ється, а ШКТ не на паузі - усі виконують свою функцію.

Організм витрачає енергію навіть коли спить: робота органів, терморегуляція, елементарно перевернутись з одного боку на інший.

Максимальне уповільнення роботи органів і тканин уві сні складає 10-20%.

Тому, їжте у зручний для Вас час, притримуйтесь своєї норми калорій, не мучайте себе голодними ночами, коли рахуєте хвилини, щоб настав ранок і можна було поїсти, і нічого у вас там не буде бродити, гнити і відкладатись в жир.

Address

Khmelnytskyi

Website

Alerts

Be the first to know and let us send you an email when gulevatyi_gym posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.

Share