24/05/2022
Велоспільното Дніпра!
Кожного року в останню суботу травня ми проводимо Велодень. Зрозуміло, що через вторгнення російських нацистів ми вимушені відмовитись від нашого традиційного свята.
До того ж, ці дні затьмарені нашим спільним великим горем — в бою з московськими тваринами загинув наш друг і брат, перший президент Дніпровської асоціації велосипедистів Максим Семенов.
Велодня цього року не буде. Але ми поїдемо на могилу Макса, щоб вшанувати його пам'ять і віддати данину честі нашому Герою.
Загальний збір у суботу 28-го травня на Фестивальному причалі о 09:30. Старт о 10:00.
Маршрут:
Фестивальний причал — Новий міст — Слобожанський проспект до віадука на Каштановій — Осіння — Дніпросталівська — Курсантська — Іларіонівська — кладовище на ж/м Північний. Хто буде їхати самостійно - геолокація внизу тексту.
З собою мати ремнабір, запас води, робочі рукавички та мішки для сміття. Приберемо підхід до могили та навколишню територію. На могилі Максима прощальну службу проведе священик Православної церкви України, військовий капелан Дмитро Поворотний.
Віднині це буде нашою традицією.
Будуть ще у нас Велодні. З покатушками, велопарадом, змаганнями, конкурсами, перегонами, призами, нагородами та дискусійними панелями. А Дніпро після нашої Перемоги стане містом з розвинутою велоінфраструктурою. Цього хотів Макс, і ми його не підведемо.
Ми завжди пам'ятатимемо тих, хто віддав життя за наше майбутнє.
Пройдуть сотні років. Але і тоді велосипедисти Дніпровської міжгалактичної велоасоціації будуть говорити:
“У нас сьогодні Велодень. Ми їдемо до Макса”.
Слава Україні!
Вічна пам'ять нашим Героям!
Дніпровська асоціація велосипедистів.
Геолокація: https://www.google.com/maps/place/48%C2%B029'59.3%22N+35%C2%B009'06.6%22E/@48.4997123,35.1497819,17z/data=!4m5!3m4!1s0x0:0x9f40f1dedbe48435!8m2!3d48.4998031!4d35.1518384?hl=ru-UA