22/08/2020
- 4 раз 🖤
Кожного разу дає щось нове. Незмінне це найкраща організація, фантастичні волонтери та казкова погода! дякую Вам
Як приємно поїхати у гарній компанії однодумців.Коли тебе чекають на фініші не одну годину🤗 вперше.
Ось ранок старту, весь екіп розкладений на підлозі. Приємний Сніданок.Слова підтримки.Сідаємо у автобус з Ясинів у с.Луги,подрімав.Стартова арка, багато знайомих і дуже сильних!
3,2,1 🏃 11бігових км тримаюсь у першій 10ці (біжиться дуже легко) Форма радує. Після минулого року хотілось фінішувати не гірше. Перший підйом режим палиці, на 1Кп піднявся легко як і планував. Кавун, заправка водою, і спуск по найвищім місцям країни. Летиш ноги легкі обганяєш суперників, кайф⛰
Перед 2кП на каміннях нога поїхала у перед, відчув легкий клац і дискомфорт у задній поверхності бедра. Це моментально зупинило мене. Біль по трошки вщухає, але я вже зрозумів мої змагання завершились тепер тільки прогулянка.
Погода чудова , багато знайомих і йти у гору міг без проблем лиш на спусках сковувало. У комфортному темпі для ноги продовжив. Товаришу теж було кепсько, об’єднавшись насолоджувались краєвидами. Озеро Бребенескул вмився льодяною водичкою та з посмішкою у любимий підйом 🏃 Повно туристів на стежках, перед Говерлою зустрів дракона (заряджав нас) На Говерлі як завжди тьма людей, бігом звідти. Перемичка нога дозволяє трошки по швидше рухатись.
Найкрутіше гуцульське 3кП від .rc Смаколи прям шведський стіл🙈 Гелі вже не їв віддавав кому не вистачало. Підйом плавно, немає чого вже спішити! На самому вершечку піднімає настрій (звірятко Рулить)
Перші кроки спуску відчувши знову біль загальмував. Товариш наоборот воскрес і рвався у бій з спуском до фінішу!Йому і вдалось обганяв та мотивував людей чимало!Вмене зовсім по іншому, старався плавно спуститись і не піддатись бажанню зачепитись за когось полетівши на фініш.Були довгі та нудні км але вдалось плавно зійти. Ось він Фініш у новій локації. Дуже приємно☺️ душевно 56/219 9:37:56
Дуже дякую Вам Друзі , товариші ,Організаторам, Волонтерам і Тобі 🖤
Тепер відновлюємось 😉 @ Ясіня