18/02/2026
🏐🎭💘 Pustno-valentinov turnir v mali odbojki 💘🎭🏐
V ponedeljek, 16. 2. 2026, smo organizirali prav poseben turnir v mali odbojki. Pridružila so se nam dekleta iz TPV Volley Nm, FLip Flop Grosuplje in OK Semič – skupaj se je zbralo več kot 50 deklet.
Igrali smo na treh igriščih hkrati, kar pomeni, da je lahko istočasno igralo kar 6 ekip. V treh urah se je odigralo veliko nizov, dekleta pa so imela priložnost igrati proti različnim ekipam, spoznati drugačne stile igre in predvsem narediti čim več stikov z žogo.
Med turnirjem smo se posladkali s kar 60 krofi iz Pekarne Europa (nekaj so jih prijazno podarili, za kar se jim najlepše zahvaljujemo 😊🍩), ob koncu pa smo podelili še 6 simpatičnih nazivov in simbolične sladke nagrade:
– za najlepše/dovršene prstke,
- najbolj borbeno ekipo,
- perspektivno igralko turnirja,
- tehnično dovršeno ekipo,
- najbolj spodbujevalno (in najglasnejšo 😉) igralko … in še kakšno zabavno presenečenje.
Najpomembnejše pa je, da so dekleta domov odšla zadovoljna, nasmejana in polna lepih vtisov.
Hvala vsem ekipam za udeležbo in super vzdušje! Se že veselimo naslednjega druženja! 🏐✨