24/05/2026
🎾Državno prvenstvo U-13 in U-17 je za nami.
🥈 Srebro za Ino Bizjan v igri dvojic.💙🤍💙
Kljub temu, da smo pričakovali vsaj dve medalji je težak žreb in slabša dnevna forma preprečila še kakšno medaljo.
🥈Srebrno medaljo sta osvojili Ina Bizjan in Naja Štalekar ( ŠD Sele Vrhe) v kategoriji dekliških parih U-13.
👉 Ina je v konkurenci posameznic in v igri mešanih dvojic osvojila še dve peti mesti.
👉 Laura Mataln Gerjevič in Linda Šorli ( BK Branik Maribor) sta v igri dvojic osvojila U-17 osvojili peto mesto.
👉 Mihael Škof Vrabec - Tai Čad ( BK Mengeš) v igri moških dvojic in Mihael - Julija Božnik ( BK Mengeš) so v igri mešanih dvojic U-17 osvojili deveto mesto tako kot Leja Pikelc in Anže Slemič ( BK Konex ) v igri mešanic dvojic U-13.
👉 V igri posameznikov so Leja, Laura, Nik in Mihael izpadli že v prvem krogu 🍀.
Naslednji vikend Jan potuje na Češko kjer bo z reprezentanco zastopal Slovenske barve na velik mednarodnem turnirju.
Badmintonska zveza Slovenije - Badminton Association of Slovenia
Občina Brežice
I FEEL Badminton Slovenia
HESS Hidroelektrarne na Spodnji Savi
Feel Slovenia
Zavarovalnica Triglav
Skupina GEN
Radio Brežice Eu