NK Nafta 1903

NK Nafta 1903 NK Nafta 1903

🔊📣PRIHAJA DAN ZA NASLEDNJI DERBI 🔵⚪️🔊📣HAMAROSAN JÖN A KÖVETKEZŐ RANGADÓ 🔵⚪️🏆 Brinje Grosuplje  vs Nafta 1903📅 Nedelja / ...
12/05/2026

🔊📣PRIHAJA DAN ZA NASLEDNJI DERBI 🔵⚪️
🔊📣HAMAROSAN JÖN A KÖVETKEZŐ RANGADÓ 🔵⚪️
🏆 Brinje Grosuplje vs Nafta 1903
📅 Nedelja / Vasárnap, 17. 5. 2026
⏰ 19:30
🏟 Nogometni park Brinje Grosuplje
📺 Sportklub1
Naprej Nafta! 🔵⚪️
Hajrá Nafta! 🔵⚪️

⚽️Rezultati 28. kroga in aktualna lestvica. Naprej Nafta! 🔵⚪️⚽️ A 28. forduló eredményei és az aktuális tabella. Hajrá N...
12/05/2026

⚽️Rezultati 28. kroga in aktualna lestvica. Naprej Nafta! 🔵⚪️
⚽️ A 28. forduló eredményei és az aktuális tabella. Hajrá Nafta! 🔵⚪️

12/05/2026

Nafta - Beltinci
1:1 - Aleks Pihler
2:1 - Tibor Gorenc Stankovič

Prekmurski derbi v slikah! 🔵⚪️Muravidéki rangadó képekben! 🔵⚪️📸  Nara Dominko David
11/05/2026

Prekmurski derbi v slikah! 🔵⚪️
Muravidéki rangadó képekben! 🔵⚪️
📸 Nara Dominko David

🇸🇮József Bozsik po prekmurskem derbiju:»Ni bilo enostavno. Vsi nas želijo premagati, saj vedo, da sta naš cilj naslov pr...
11/05/2026

🇸🇮
József Bozsik po prekmurskem derbiju:

»Ni bilo enostavno. Vsi nas želijo premagati, saj vedo, da sta naš cilj naslov prvaka in napredovanje. S tega vidika je vsaka tekma enaka. Mislim, da ne bi bilo najbolj primerno otvoriti novega stadiona z dolgočasno zmago s 3:0 ali 4:0 proti kateremukoli nasprotniku. Očitno je bilo tako zapisano v zvezdah, da doma proti Beltincem preobrnemo rezultat po zaostanku z 0:1 in ob vrnitvi odigramo tako razburljivo ter nepozabno tekmo.

Mislim, da smo spremljali prvoligaško raven nogometa. Tudi Beltincem je treba čestitati, saj niso bili brez razloga neporaženi celotno pomlad. Zelo smo veseli, da proti nam niso uspeli nadaljevati tega niza, ampak res je bila to fantastična tekma. Kakovost igre je bila po mojem mnenju takšna, da sodi v prvo ligo.

Fantom sem povedal, da menim, da so prvoligaška ekipa, vendar je to treba dokazovati vsak teden znova. To smo ponovno pokazali. Res je, po zaostanku z 0:1 sem na tribunah opazil nekaj skrbi na obrazih navijačev, vendar mislim, da je prav to ena največjih odlik te ekipe – igralci točno vedo, da je treba nadaljevati, igrati svojo igro, in rezultat bo prišel. Tudi danes nismo storili nič drugače. Pravzaprav je celotna naša sezona zgodba o tem. Igramo svojo igro in verjamemo, da nam bo to prineslo rezultat, ki si ga želimo, in hvala Bogu nam je to uspelo tudi danes.« 🔵⚪️

🇭🇺
Bozsik József vezetőedző a rangadó után:

„Nem volt egyszerű. Mindenki minket akar megverni, hiszen tudják, hogy a bajnoki cím és a feljutás a célunk. Ebből a szempontból minden mérkőzés egyforma. Úgy gondolom, nem lett volna igazán méltó úgy felavatni az új stadiont, hogy egy unalmas 3-0-s vagy 4-0-s győzelmet aratunk bárki ellen. Úgy tűnik, ez így volt megírva a nagykönyvben: a Beltinci ellen játszunk itthon, 0-1-ről fordítjuk meg a mérkőzést, és egy ilyen izgalmas, emlékezetes meccset játszhatunk a visszatérésünk alkalmával.

Azt gondolom, első osztályú színvonalú mérkőzés volt. A Beltinci előtt is le a kalappal, nem véletlenül voltak veretlenek egész tavasszal. Nagyon örülünk, hogy ellenünk nem tudták folytatni ezt a sorozatot, de tényleg fantasztikus mérkőzés volt. Olyan játékminőséget láthattunk, ami szerintem valóban az első osztályba kívánkozik.

Azt mondtam a srácoknak, hogy szerintem ők első osztályú csapat, de ezt minden héten bizonyítani kell. Megint megmutattuk. Valóban, a 0-1 után láttam némi aggodalmat a lelátón az arcokon, de úgy gondolom, pontosan ez ennek a csapatnak az egyik legnagyobb erőssége: tudják, hogy menni kell tovább, játszani kell tovább a saját játékunkat, és az meg fogja hozni az eredményt. Most sem tettünk mást. Igazából az egész szezonunk erről szól. Játsszuk a saját játékunkat, és hiszünk abban, hogy ez meghozza azt az eredményt, amit szeretnénk, és hála Istennek ma is sikerült.”🔵⚪️

🇸🇮Strelec odločilnega zadetka Tibor Gorenc Stankovič o tekmi, zadetku in novi igralni površini:»Trda tekma, tako kot smo...
11/05/2026

🇸🇮
Strelec odločilnega zadetka Tibor Gorenc Stankovič o tekmi, zadetku in novi igralni površini:

»Trda tekma, tako kot smo pričakovali. Derbi. Ampak derbiji se ne igrajo, derbiji se zmagujejo. Imamo izkušeno ekipo, znamo igrati na rezultat, kar je bilo v teh trenutkih najbolj pomembno. Mislim, da smo prikazali dobro in čvrsto tekmo. Lahko bi jo že prej zaključili v našo korist, ampak na koncu se je vseeno dobro izteklo. Zadel sem po dolgem času, zato sem zelo vesel. Pokazali smo dober karakter, ki nas spremlja že celo sezono, in tudi ko se znajdemo v podrejenem položaju, znamo odreagirati. Zdaj nas čakata še zadnji dve odločilni tekmi, da te stvari speljemo do konca in se veselimo tega, kar si zaslužimo. Trava je super, zato moram biti hvaležen za to. Zdaj pa je na nas igralcih, da tukaj uživamo in skušamo čim bolje vračati to, kar so ljudje tukaj zgradili oziroma nam omogočili.«

Po derbiju sledi nov derbi. Kakšno tekmo pričakuješ v Grosupljem?

»Sigurno še en derbi. Takšnih tekem se veselimo, za takšne tekme živimo. Upamo, da se bomo od tam vrnili z zmago in zaključili to, za kar smo delali celo leto.« 🔵⚪️

🇭🇺
A döntő gólt szerző Tibor Gorenc Stankovič a mérkőzésről, a góljáról és az új játékfelületről:

„Kemény mérkőzés volt, pontosan olyan, amilyet vártunk. Rangadó. De a rangadókat nem játsszák, hanem megnyerik. Tapasztalt csapatunk van, tudunk eredményre játszani, ami ezekben a pillanatokban a legfontosabb volt. Úgy gondolom, jó és kemény mérkőzést játszottunk. Már korábban is lezárhattuk volna a meccset a javunkra, de végül így is jól alakult. Hosszú idő után sikerült ismét betalálnom, ezért nagyon örülök. Megmutattuk azt a karaktert, ami egész szezonban jellemez minket, és akkor is tudunk reagálni, amikor nehezebb helyzetbe kerülünk. Most már csak két utolsó, döntő mérkőzés vár ránk, hogy végigvigyük ezt az egészet, és örülhessünk annak, amit megérdemlünk. A gyep kiváló, ezért hálásnak kell lennem érte. Most pedig rajtunk, játékosokon a sor, hogy élvezzük a játékot itt, és a lehető legjobban megháláljuk azt, amit az itt dolgozó emberek felépítettek, illetve biztosítottak számunkra.”

A rangadó után újabb rangadó következik. Milyen mérkőzésre számítasz Grosupljében?

„Biztosan újabb rangadó lesz. Az ilyen mérkőzésekért élünk, ezeket várjuk igazán. Reméljük, hogy győzelemmel térünk haza, és lezárjuk azt, amiért egész évben dolgoztunk.” 🔵⚪️

🇸🇮Strelec izenačujočega zadetka, Aleks Pihler, o novi podlagi, tekmi ter naslednjem derbiju:»Moram povedati, da je bilo ...
11/05/2026

🇸🇮
Strelec izenačujočega zadetka, Aleks Pihler, o novi podlagi, tekmi ter naslednjem derbiju:

»Moram povedati, da je bilo lepo igrati na novem igrišču. Mislim, vidi se še, da ni bilo dovolj časa, da bi bila trava perfektna, ampak že zdaj so pogoji boljši, kot so bili prej. Bilo je res lepo – polne tribune vedno naredijo tekmo še boljšo. Odigrali smo super tekmo, že v prvem polčasu smo imeli tri ali štiri situacije, ampak nismo bili dovolj mirni. Tudi po prejetem zadetku nismo spustili glav, ostali smo zbrani in uspel nam je preobrat. Res smo veseli, da gremo s takšno popotnico v zadnja dva kroga. Zdaj nam teoretično zadostuje že točka, ampak vemo, da če greš v tekmo s takšno miselnostjo, to nikoli ni prav. Poskušali bomo zmagati tudi v Grosuplju in verjamem, da nam lahko uspe, če bomo igrali tako kot danes.« 🔵⚪️

🇭🇺
Az egyenlítő gólt szerző Aleks Pihler az új játékfelületről, a mérkőzésről és a következő rangadóról:

„El kell mondanom, hogy nagyszerű érzés volt az új pályán játszani. Látszik még, hogy nem volt elég idő arra, hogy a gyep tökéletes legyen, de a körülmények már most jobbak, mint korábban voltak. Nagyon jó volt, a telt lelátók mindig még jobbá teszik a mérkőzést. Remek meccset játszottunk, már az első félidőben volt három-négy helyzetünk, de nem voltunk elég higgadtak. A kapott gól után sem törtünk össze, koncentráltak maradtunk, és sikerült fordítanunk. Nagyon örülünk, hogy ilyen lendülettel vághatunk neki az utolsó két fordulónak. Elméletben most már egy pont is elég lehet számunkra, de tudjuk, hogy ha ilyen mentalitással mész bele egy mérkőzésbe, az sosem jó. Grosupljében is győzni szeretnénk, és hiszem, hogy ha úgy játszunk, mint ma, akkor sikerülhet.” 🔵⚪️

Foto utrniki z derbija. A rangadó képekben. 📸 Timi Farkaš
10/05/2026

Foto utrniki z derbija. A rangadó képekben.
📸 Timi Farkaš

📷 Nafta - Beltinci 2:1 ter slavnostna predaja nove igralne površine.📷 Nafta - Beltinci 2:1 és az új játékfelület ünnepél...
10/05/2026

📷 Nafta - Beltinci 2:1 ter slavnostna predaja nove igralne površine.
📷 Nafta - Beltinci 2:1 és az új játékfelület ünnepélyes átadása.

10/05/2026

Naftaaa 💪⚽️

10/05/2026

Skupaj!
Együtt!

Address

Kolodvorska Ulica 7
Lendava
9220

Alerts

Be the first to know and let us send you an email when NK Nafta 1903 posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.

Contact The Business

Send a message to NK Nafta 1903:

Share