20/12/2018
‼️PROSIM NUJNO PREBERI IN DELI‼️
Veseli december🤔 Pa je res vesel te vprašam❓Si vesel/a oziroma srečen/na❓Ali sploh veš kaj je sreča❓Veš... Sreča ni isto kot vzhičenje... In ta dva pojma sta velikokrat zamešana✔️Opazujem veliko večino ljudi kako v tem času zapravljajo velike vsote denarja za nakupovanje daril, ker se za ta čas to tudi spodobi in je pravzaprav skorajda nuja😮Nakupovalni centri pokajo po šivih, gostilne so tudi na polno obiskane🤔Zdaj me pa zanima in te vprašam➡️ je res samo December tisti mesec, ko se spomniš na prijatelje in družino❓Smo res vsi tako nujno potrebni takšnega iracionalnega zapravljanja in zasipanja z darili, ki v večini primerov ne predstavljajo neke vrednosti❓Te prejemanje teh daril in prav tako obdarovanje z le temi zares osrečuje❓Vprašam te➡️Ali nekoga obdariš zato, ker mu želiš nameniti pozornost in ga zares želiš osrečiti, ali pa to narediš zato, ker enako od te osebe pričakuješ tudi ti❓Bodi iskren in si odgovori👉Te osrečuje dejstvo, da nekoga osrečiš ali te k temu dejanju vodi pričakovanje, da boš tudi ti zaradi tega nekaj dobil/a v zameno ❓Zanima me... Te vodi pričakovanje ti meni jaz tebi❓Pa je to potem sploh iskreno❓Moje mnenje je, da ne✔️ Vprašam te👉kdaj si nazadnje nekoga osrečil in mu pomagal, brez pričakovanja česarkoli v zameno, tudi hvaležnosti in kakršnekoli potrditve, razen lastne❓Evo, izzivam te stori to danes➡️ pošlji sms na 1919 POMAGAM1 ALI POMAGAM5‼️Če že tako na veliko zapravljaš v tem mesecu, očitno nekaj dodatno zapravljenega drobiža ne bo imelo nekega negativnega vpliva na tvoj budžet✔️ Si skeptičen/na❓Si mnenja, da je tvoj evro samo kaplja v morju❓🤔 glej, ljudje smo za dosego svojega cilja pripravljeni mnoge utopiti v tej kapljici vode, zakaj potem ne bi bili sposobni s to kapljico tudi koga odžejati❓Si slišal za stari rek👉zrno po zrno pogača, kamen na kamen palača❓Prosim te, izzivam te👉dodaj še ti svoje zrno, svoj kamen‼️Nahrani nekoga, sodeluj pri gradnji‼️Saj znaš biti del črede, kajne❓Bodi tudi tokrat‼️Če vsak pripadnik te naše slovenske črede nameni že samo 1 evro, kar hitro pridemo do milijonskega zneska, ki pa dejansko lahko kaj spremeni✔️ 1 evro res ni kaj dosti, milijonkrat po 1 evro pa je ogromno‼️sms na 1919 POMAGAM 1 ali POMAGAM5‼️