17/03/2014
Avem super zapada! Pacat ca nu avem curent, ca sa mearga instalatiile de transport pe cablu si sa putem schia... insa avem super zapada!
:(((
Domeniul schiabil Transalpina a fost inaugurat in Decembrie 2012 si este prima statiune de ski din R
DN7A
Obârsia
237560
| Tuesday | 09:00 - 16:00 |
| Wednesday | 09:00 - 16:00 |
| Thursday | 09:00 - 16:00 |
| Friday | 09:00 - 16:00 |
| Saturday | 09:00 - 16:00 |
| Sunday | 09:00 - 16:00 |
Be the first to know and let us send you an email when Skitransalpina posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.