20/05/2026
Dzisiejsze Śląskie Kręcenie przeszło do historii 😃
Frekwencja dopisała mimo lekkich opadów, a to zawsze cieszy podwójnie! Było nas naprawdę sporo, dlatego podzieliliśmy się na kilka grup i wszystko zagrało dokładnie tak, jak powinno😃
Dziś wpadło 60 km i 310 m przewyższenia. Trasa naprawdę siadła - pojechaliśmy do Pszczyny, a później bocznymi drogami w stronę Radostowic. Lubimy odkrywać nowe odcinki i urozmaicać trasy, ale cały czas bardzo mocno zwracamy uwagę na jedno - bezpieczeństwo. Staramy się wybierać drogi, które pozwalają jechać komfortowo i bezpiecznie, a jednocześnie dają frajdę z jazdy.
Najbardziej cieszy jednak coś innego - widać, że z tygodnia na tydzień coraz lepiej sobie radzimy. Jesteśmy coraz szybsi, grupy jadą coraz płynniej, równo, po zmianach i z coraz większą świadomością jazdy. To naprawdę wygląda dobrze 👏 staramy się też na bieżąco reagować, ale uwierzcie nam - robimy to już 7? lat… i był, jest i będzie to dla Nas priorytet. Zależy nam na tym, aby na Naszych ustawkach miała miejsce pełna kultura jazdy w grupie 😀
I właśnie o to chodzi - można jechać szybko, można się rozwijać, ale można też robić to mądrze i bezpiecznie. To nam się bardzo podoba 💪
A co dalej?
W poniedziałek - Bike System Rybnik i ustawka tylko dla kobiet 👱♀️🚴
W środę - widzimy się na Śląskim Kręceniu w Rybniku!
I mała zapowiedź - tym razem będzie bardziej płasko niż górzyście, więc… będzie szybko 😎🔥
Do zobaczenia. Łapcie fotki, zgrywajcie, oznaczajcie Nas na IG i na Facebooku 💪 zdjęcia również od Dominika Mytnik - dziękujemy 💪