04/06/2026
⚽ Zespół U-12 rozegrał dziś XII kolejkę III ligi wojewódzkiej.
Na własnym boisku podejmowaliśmy Unię Racibórz. 🔥
Niestety nie był to nasz dzień. Już na początku spotkania tracimy dwie bramki (4. i 6. minuta), a jeszcze przed przerwą goście dokładają kolejne trafienie.
Druga połowa również rozpoczęła się nie po naszej myśli – Unia zdobyła bramki w 1. i 7. minucie po wznowieniu gry.
Mimo kilku stworzonych sytuacji nie potrafiliśmy znaleźć drogi do siatki i ostatecznie przegrywamy 0:5.
Dziękujemy drużynie Unii Racibórz za mecz i sportową rywalizację. 🤝
Już w sobotę kolejne spotkanie ligowe! Tym razem na stadionie MOSiR Żory zmierzymy się z Naprzodem Rydułtowy. ⚽