24/05/2026
Uff.. co to były za 2 imprezy! 🔥😁
Było gorąco nie tylko ze względu na super pogodę 😎☀️
Udało się zrealizować wszystko!
Dzieciaki wspaniałe!
Imprezy w plenerze to coś, na co czekam caaaaały rok 💪😁
Bo dzieciaki wybiegane są spokojniejsze 🤣 „podobno”
Dziękuję za zaproszenie i zaufanie 😍😘
ZAPRASZAM DO REZERWACJI TERMINÓW ✅
Poniżej ⬇️ krótka fotorelacja ☺️