30/10/2019
Kurz oraz pył po ostatniej rundzie Tarmac Masters już opadł,
ziemia z Sokolca wróciła z nami w naszej hondzie, więc możemy już co nieco opisać. :D
Na początku rajdu obraliśmy taktykę "szybko ale do mety". Dała ona swój rezultat, bo po pierwszej pętli zajmowaliśmy 3 miejsce w klasie SK3.
Nieoczekiwana awaria Michała z Kamilem oraz spora dawka pecha wśród konurencji - Marcin z Krzyśkiem oraz Robert z Oskarem, którzy na odcinku złapali po kapciu - spowodowała zmianę taktyki. Mogliśmy jechać spokojniej, nawet wolniej, najważniejsze by utrzymać pozycję. Ale aby zdobyć tytuł mistrza sezonu musieliśmy walczyć ..... Oczywiście konkurencja nie odpuszczała, zadania nie ułatwiali nam Mariusz ze Sławikiem i Krzysiek z Jarkiem, którzy jak zwykle prezentowali świetne tempo.....brawa dla Was. 👏👏💪
Os3 poszedł nam bardzo dobrze...💪💪
Podjęliśmy rękawice i zaczęliśmy miejscami jechać "na limicie". Takie świrki. Kto zna sport ten wie, że czasami jest taki moment że chciało by się po prostu szybciej więcej lepiej a ograniczenia i limity nie interesują cię...😁😁😁😁😁
Niestety os4 doskonale to pokazał. 😔
Na dość ostrym zakręcie (P3) nieco uciekł nam tor jazdy, prędkość może nie była aż tak duża, jednak za wczesne zejście do wewnętrznej wyciągnęło nas z zakrętu gdzie dodatkowo leżał drobny s*f. Niestety wszystkie te czynniki nie pomogły nam wyjść z opresji. Zostawiliśmy sobie za mały margines błędu co niestety skutkowało opuszczeniem trasy i dachowaniem, rolka x 2, no dobra, x1,5 :O
Na szczęście dobrze przygotowany samochód oraz wszelkie systemy bezpieczeństwa zadziałały jak należy i z samochodu wyszliśmy bez szwanku. Znaczy, wyszliśmy bo nam pomogli :)
A Hanka mimo pełnoletności dalej ciągnie hajs od rodziców na swoje przyjemności...czy kiedyś to się skończy? 😁😁😁
Dla tej budy niestety tak, bo jedyne co ją czeka to metamorfoza w Gilette czy innym Wilkinsonie. 😂🤣
To Ci blachara nie do wyklepania :(
Ale serce dalej bije i już krzyczy, że chce nowe body bez "kitu". 😅😅
Gratulujemy wszystkim zawodnikom zdobycia mety!!🏁🏁🏁🏁🏁🏁
Wielkie dzięki za możliwość rywalizacji z Wami, był to wyjątkowy sezon.
Ale na podsumowanie całego sezonu przyjdzie jeszcze czas, już niebawem! :O
Dziękujemy wszystkim, którzy nas wspierali przez wszystkie rajdy, bez was nie dalibyśmy rady walczyć w tak ciężkim i pełnym emocji sezonie!
Rodzinie