24/09/2023
Dzisiaj sentymentalny spacer po COS OPO Giżycko gdzie byłem ostatni raz 32 lata temu. Wiele sie zmieniło i nie ma już pawilonów w których spaliśmy. Jedyne co pamiętam i pozostało to okrąglak w którym była stołówka i pomosty nad jeziorem Kisajno.