15/04/2023
Drodzy klubowicze SKS Top Gun. Przepraszamy z góry że nie wypaliło ruszenie z projektem od Kwietnia. KRS'y, PZSS'y, procedury ubezpieczeń i brak aplikacji trochę przyćmiły nasze plany ale...jak to mawiają, nie popełnia błędów ten co nic nie robi.
Chylimy czoła i działamy dalej! Pakiety przedstawiamy poniżej, staramy się Was również informować indywidualnie na spotkaniach i zawodach co i jak. W kwietniu również w Świat powinien pójść mailing z wszelkimi informacjami.
Od razu mówimy...będzie s*f, bo nie ma legitnej i prostej drogi dotarcia do wszystkich i ogarnięcia tego bezproblemowo ale wierzymy że do końca roku 2023...wspólnie wszystko uda się ogarnąć ;).
Pozdrawiamy!
Powoli próbujemy się ogarnąć po otwarciu i wykorzystujemy każdą szansę na naukę procedur zarządzania nowym, sporo większym obiektem strzelnicy. W międzyczasie na horyzoncie widać ukończenie aplikacji do zarządzania gospodarką magazynową, rezerwacjami, szkoleniami i zawodami. Dodatkowo cały czas szkolimy nowy personal i siebie samych. Chyba powoli przyszedł ten moment żebyśmy zaznajomili Was z pakietami które planujemy uruchomić już w nowym, startującym od maja klubie Sportowo-Kolekcjonerskim RP.
Na pewno nie będzie idealnie, na pewno będą problemy, ale podejmujemy wyzwanie i próbujemy stworzyć klub odpowiadający tym co "po prostu chcą mieć pozwolenie", "niedzielnym komandosom", jak i osobom które z jakiegoś powodu mają dużo czasu i pieniędzy i których widzimy w tygodniu na strzelnicy i sklepie kilkukrotnie :D.
Oczywiście, jak zawsze nie zamykamy się na nowe pomysły więc jak macie jakieś uwagi lub pytania - walcie śmiało!!!
Zapisy ruszą w maju przez aplikację!
Więcej informacji - https://strzelnicarp.pl/klub_strzelecki/
Klubowicze - albo grubo, albo wcale