26/04/2025
Jeszcze w lutym zastanawiałam sie czy ogarniać bieg, a to już po wszystkim. Czas podziękowań... jeszcze raz z całego serducha dziękuję wszystkim. ... dziękuję biegaczom tym, którzy do nas wracają i tym którzy przybyli pierwszy raz. Dziękuję za Wasze uśmiechy i radość jaką do nas przywozicie. Wiem, że dziś wyszło jak wyszło za co jedynie mogę serdecznie przeprosić i obiecać, że to ostatni raz. Wielu w Was dziś do mnie podeszło ze słowami otuchy i wsparcia, naprawdę wiele to dla mnie znaczy i dziękuję za to.
Dziękuję również wszystkim sponsorom i partnerom, to dzięki nim mieliśmy dziś wodę, obiadek, pakiety, nagrody, zabezpieczenie trasy, muzykę, rozgrzewkę i świetna atmosferę. Dziękuję:
- Canyon Polska
-Gospodarstwo Rolne Tomasz Rachwał
-Gospodarstwo Rolne Dawid Kowcz
-Firmie SKALEŃ
- Günthart Polska
- LASERDEKO
-- TWOJE OGRODZENIA Łukasz Kamiński
- reklamy Halikowski
- Agri-Safe
-Piomed Piotr Modras
-Winnica Kindler Kamil Kindler
- AGROAS
- Powiatowy Bank Społdzielczy w Złotoryi
- Przedsiębiorstwo Rolne ŁUKASZÓW
- JW Steiger
- Damian Miklas
- OSP KSRG Olszanica
- Ochotnicza Straż Pożarna w Brochocinie
- OSP Grodziec
- OSP Sędzimirów
-- Gmina Zagrodno - Europejska Zagroda
Dziękuję również całej mojej ekipie, która kolejny rok mnie wsparła. Bez Was nic .. Ania, Asia, Monika, Paweł, Łukasz, Ola, Gosia, Monika, Marta, Grzegorz, Marta, Piotrek❤️❤️❤️ Dziękuję Mariusz Chodor i Grzegorz Purczyński za kopniaka w tylek.
Dziękuję Mateusz Buchowski za muzę, Pat Hołownia za rozgrzewkę. Dziękuję Kamila Halikowska Tomasz Halikowski za piękne puchary, smycze i butelki. Dziękuję Piotr Modras za pomoc na trasie. Dziękuję Tomek Hyski za medale i statuetki drewniane a Pati Dubiel Glass za piękne medale szklane. Pani Anna Lisowska dziękuję za pyszny gulasz, spaghetti i zupke pomidorowa. Dziękuję Sklep SAM za szybkie zrealizowania zamówienia. Parafia Zagrodno za użyczenie sali.
Zapomniałam 🫣🫣 dziękuję ekipie Fundacja DKMS że kolejny raz z nami byliście, Paulina, Magda i Agnieszka. Dziękuję również Bartosz Rzepa za cudne zdjęcia ❤️❤️ Kamila Kozik również dziękuję za zdjęcia ❤️
WSZYSCY JESTEŚCIE WSPANIALI ❤️❤️❤️❤️❤️
DZIĘKUJĘ 😘😘😘