26/10/2016
Sezon Rajdowy minął jak z procy , więc czas na podsumowanie . Długo borykaliśmy się z chorobą wieku dziecięcego naszej Toyoty , padające turbiny , urwane wahacze , problemy z zawieszeniem pogrzebały wynik całego roku na podium i stoimy tuż obok zajmując najbardziej niewdzięczne 4 miejsce w klasyfikacji rocznej . To nasz pierwszy rok w Rajdowych Mistrzostwach Polski Toyotą więc wydawało by się że wynik jest dobry lecz nasz Team tworzą ludzie z wysokimi ambicjami i przełykamy gorzką ślinę . Ostatni rajd sezonu utrwalił nas w przekonaniu że warto odpuścić kilka rund w Polsce i uciekać poza granice kraju . Z czasem pojawienia się kalendarza Mistrzostw Europy Centralnej podejmiemy decyzję gdzie będziemy startować . Jedno jest pewne że zostajemy przy Toyocie w sezonie 2017 a okres zimowy będziemy dużo testować i intensywnie przygotowywać siebie jak i samochód do przyszłego roku . Chcieliśmy również podziękować naszym partnerom / sponsorom bez których starty nie byłyby możliwe :
*Firmie "Producent przyczep Wiola" Dzięki której mieliśmy możliwość startów w całym sezonie
*"Oryginalne Oleje" za zaopatrzenie nas i dobór produktów najlepszych marek Olejów oraz kosmetyków
"Rallyshop" Która zaopatrywała nas w części podczas budowy samochodu jak i w trakcie trwania sezonu .
"Exclusive Event" Za organizację naszych wyjazdów i pomoc marketingową .
* Mechanikom którzy poświęcili tysiące godzin w przygotowaniu i obsłudze samochodu
I przede wszystkim naszym rodzinom i bliskim którzy znosili naszą nieobecność i byli z nami w trudnych chwilach .
Jeszcze raz Wielkie dzięki że byliście z nami bo " Razem możemy więcej! "