20/05/2026
W dniu 17.05.2026 na hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 2 przy ulicy Batorego 11, ,odbył się turniej ZĄBKI MASTERS,. Turniej zgromadził najlepszych zawodników całego sezonu 2025/26.
Turniej rozgrywa się pod patronatem Burmistrza miasta Ząbki, we współpracy z MOSIR Ząbki Partnerem turniej jest Joanna.
W zawodach udział wzięło 60 zawodników, którzy rozegrali między sobą ponad 120 pojedynków, ale za to JAKICH – było na co popatrzeć.
Gracze rywalizowali w następujących kategoriach:
Dorośli i młodzież:
• Singiel Mężczyzn A
• Singiel Mężczyzn B
• Gry Podwójne Open
- w kategorii A
- w kategorii B
• Gry Mixtowe
- w kategorii A
- w kategorii B
• Gry Podwójne Kobiet.
- w kategorii A
- w kategorii B
Zwycięzyli 😊
• zwycięzcą kategorii SM A Open został Kamil Zawada
• zwycięzcą kategorii SM B Open została Artur Sułkowski (MKS Ząbki)
• zwycięzcą kategorii SM 60 został Dariusz Muc
W grach podwójnych zwycięzcami poszczególnych kategorii zostali:
• Gry podwójne kobiet
Kat A
Daria Kordiukowa i(MKS Ząbki) Katarzyna Tylman
Kat B
Małgorzata Szpakowska (MKS Ząbki) Kasia Wilk
Gry podwójne mężczyzn
Kat A
Adam Niedojadło, Krzysztof Skup
Kat B
Michał Wiatrak Wojciech Wodnicki
• Gry mikstowe
Kat A
Patrycja Makocka (MKS Ząbki) ,Wiktor Krawczyk(MKS Zabki)
Kat B
Iza Nowakowska, Damian Kołodziejczyk
Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i zapraszamy wszystkich zawodników do rywalizacji w następnym sezonie – będziemy również grać.
Dziękujemy również za ufundowanie upominków dla naszych zwycięzców, i dyrektorowi MOSIR za udekorowanie naszych najlepszych graczy.
MOSiR Ząbki Miasto ZąbkiMałgorzata Zyśk Burmistrz blisko ludzi
Laboratorium Kosmetyczne Joanna CichaOsada
Do zobaczenia