Acteam Marta Żebrowska

Acteam Marta Żebrowska Acteam jest pierwszą firmą na rynku wrocławskim zajmującą się od 1993 roku treningami personal

Acteam jest pierwszą firmą na rynku wrocławskim zajmującą się od 1993 roku treningami personalnymi oraz od 2005 roku profesjonalnymi szkoleniami nordic walking.

Trenuj na wyścigach 💪
13/01/2023

Trenuj na wyścigach 💪

Wiemy, że na tę wiadomość czekaliście z niecierpliwością 🥳

Od poniedziałku 16 stycznia 2023 r. zapraszamy na ogólnorozwojowe treningi nordic walking na Wyścigi konne. Wrocław 🥢🤸‍♀️🏋️🧘‍♀️🏇🥢💪
Treningi w Parku Południowym przenosimy na Wrocławski Tor Wyścigów Konnych Partynice.

Serdecznie zapraszamy do udziału w treningach nordic walking w jednym z zabytkowych miejsc Wrocławia na Wrocławskim Torze Wyścigów Konnych Partynice, który wybudowano w 1907 r. W czerwcu 2019 r. oddano do użytku ścieżkę pieszo-biegową otulającą tor wyścigowy o długości 3,5 kilometra. Ścieżka rekreacyjna służy mieszkańcom do spacerów, biegania, uprawiania nordic walking, ale też po prostu do odpoczynku i rekreacji. Atrakcyjność tego miejsca wzrosła jeszcze bardziej po ukończeniu kolejnej inwestycji w ramach WBO 2020. Od grudnia 2022 r. cała ścieżka pieszo-biegowa została oświetlona 💡💡💡💡

Bez wątpienia Wrocławski Tor Wyścigów Konnych Partynice stał się jeszcze bardziej otwartym na odwiedzających miejscem, szczególnie poza dniami wyścigowymi. Dzięki ukończonym inwestycjom tor wyścigowy, oprócz swojej podstawowej funkcji pełni obecnie rolę parku na południu Wrocławia. A to jeszcze nie koniec zmian w tym roku❗️

⏰ Treningi będą odbywały się aż trzy razy w tygodniu:
w poniedziałki, środy i piątki w godz. 19.30-21.00 ⏰

📌 Miejsce zbiórki: parking sklepu Aldi przy ul. Zwycięskiej 7 (przy samym wejściu do sklepu). Parking jest duży, utwardzony i dobrze oświetlony. Pierwsze 60 min parkowania jest bezpłatne, każda kolejna godzina to koszt 4 zł.

Istnieje także możliwość bezpłatnego parkowania na przeciwko sklepu Aldi (po drugiej stronie ul. Zwycięskiej) przy samym wejściu na ścieżkę. Parking ten jednak nie posiada utwardzonej nawierzchni i jest na nim dość ciemno.

Przyjdź, zobacz i odkryj Wrocławski Tor Wyścigów Konnych Partynice podczas treningów nordic walking razem z Acteam❗️

TRENUJ NA WYŚCIGACH🏇💪
👉 http://www.acteam.pl/partynice.html

09/01/2023

Święta święta i po świętach…
Spieszymy z informacją, że już od jutra tj. od 10 stycznia wznawiamy treningi we wtorki w Parku Grabiszyńskim. Startujemy o godz. 19.30 ⏰. Do zobaczenia w parku 😊

http://www.acteam.pl/park_grabiszynski.html

💪

09/01/2023

Nowy rok to idealny czas na noworoczne postanowienia. Bardzo wiele osób tworzy i wymyśla sobie nowe postanowienia, ponieważ czas na zmiany jest zawsze dobry. Idąc za przysłowiem „nowy rok nowa/y ja” 💪 można założyć sobie wiele postanowień, które wyjdą dla nas na dobre, wprowadzą dużo zdrowych nawyków, samozaparcia i determinacji 👍Wprowadzenie takich zmian jak rozpoczęcie aktywności fizycznej, wplątanie więcej ćwiczeń do swojego codziennego życia oraz więcej spacerów to świetny pomysł, ponieważ ruch to inwestycja w zdrowie.

Możesz zacząć od ćwiczeń indywidualnie w zaciszu domowym lub treningów grupowych. Z doświadczenia wiemy, że najłatwiej zmotywować się do systematycznych treningów i wytrwać w aktywności ćwicząc w grupie 😉

Zapraszamy na ogólnorozwojowe treningi Nordic Walking we wrocławskich parkach razem z Acteam. Każdy moment jest dobry, aby rozpocząć 👍💪
Do zobaczenia w parku 🤗

👉 http://www.acteam.pl/terminy_i_miejsca_treningow.html

27/02/2022

Kochani,
Koordynator działań na granicy w Przemyślu na ten moment odwołał nasz wyjazd.
Jeżeli chcielibyście w jakikolwiek sposób pomóc to potrzebne jest m.in.:
- żywność trwała,
- gotowa żywność dla dzieci (np. Musy, słoiczki),
- koce i ciepłe okrycia,
- podstawowe artykuły higieniczne, pieluchy dla dzieci.

Zebrane jutro rzeczy na treningu w Parku Południowym o godz. 19.30. przekażemy potrzebującym uchodźcom we Wrocławiu.
Wspólnie możemy wiele zrobić i pomóc.
Z góry dziękujemy za każdą pomoc.

W ferworze świątecznych przygotowań zrób coś dla siebie - przyjdź na trening do Acteam 🎄☃️🏋️‍♂️. Zapraszamy do zapoznani...
13/12/2021

W ferworze świątecznych przygotowań zrób coś dla siebie - przyjdź na trening do Acteam 🎄☃️🏋️‍♂️. Zapraszamy do zapoznania się ze świątecznym grafikiem treningów 👇

Zapraszamy do zapoznania się ze świątecznym grafikiem kończącym 2021 rok. 🍾🎉
W okresie 24.12.2021 - 01.01.2022 treningi grupowe będą odbywały się według poniższego planu 👇
http://www.acteam.pl/2021-12-13,swiateczny_grafik_treningow.html

W ferworze świątecznych przygotowań - zrób coś dla siebie - przyjdź na trening do Acteam!

Sezon zimowy uznajemy za otwarty 😁👍☃️
28/11/2021

Sezon zimowy uznajemy za otwarty 😁👍☃️

Nie dajcie zaskoczyć się zimie ☃️❄️🤪
15/11/2021

Nie dajcie zaskoczyć się zimie ☃️❄️🤪

Serdecznie zapraszamy na kurs instruktora kettlebell ze specjalną "mikołajkową zniżką" 🎅💰🎅Więcej informacji o tym szkole...
08/11/2021

Serdecznie zapraszamy na kurs instruktora kettlebell ze specjalną "mikołajkową zniżką" 🎅💰🎅
Więcej informacji o tym szkoleniu oraz formularz zgłoszeniowy znajdziecie na stronie internetowej 👇
https://kettlebell.org.pl/szkolenie/wroclaw-kurs-instruktora-kettlebell-190-zl-znizki/?zapisz

Do zobaczenia we Wroclaw [Wroclove]

Wrocław kurs instruktora kettlebell 4/5 grudnia 2021 to jeden z kursów ze specjalną "mikołajkową" zniżką. Kurs jest o 190 złotych tańszy

Zawsze chcieliście spróbować treningu z odważnikami kettlebell, ale nie było ku temu okazji❓ To jest ten moment 💪Już 4 g...
04/11/2021

Zawsze chcieliście spróbować treningu z odważnikami kettlebell, ale nie było ku temu okazji❓
To jest ten moment 💪
Już 4 grudnia zapraszamy do centrum Krzyki 181 na bezpłatne szkolenie z podstaw kettlebell. Ilość miejsc ograniczona. Obowiązują zapisy. Szczegóły w linku 👇

Wrocław bezpłatne szkolenie kettlebell - szkolenie poprowadzą Marta Żebrowska i Marcin Wroński, szkoleniowcy Polskiego Stowrzyszenia kettlebell i Fitness

Za nami już kolejny trening wyjazdowy Nordic Walking. Pogoda hak zawsze z nami przepiękna, a w górach króluje polska, zł...
24/10/2021

Za nami już kolejny trening wyjazdowy Nordic Walking. Pogoda hak zawsze z nami przepiękna, a w górach króluje polska, złota jedień. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas 😊. Brawa dla Was 👏👏. Wasza forma rośnie z każdym wyjazdem. Kolejna wycieczka odbędzie się już 28 listopada. Koniecznie zarezerwujcie czas w swoich kalendarzach 👍

Adres

Wroclaw

Godziny Otwarcia

Poniedziałek 06:00 - 22:00
Wtorek 06:00 - 22:00
Środa 06:00 - 22:00
Czwartek 06:00 - 22:00
Piątek 06:00 - 22:00
Sobota 06:00 - 22:00
Niedziela 09:00 - 18:00

Telefon

+48697020959

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Acteam Marta Żebrowska umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do Acteam Marta Żebrowska:

Udostępnij