20/09/2020
Wspaniały wieczór!
Walka skończyła się remisem, choć niektórzy twierdzą że byli przekonani o wygranej Dawida. Moim zdaniem werdykt był słuszny i nikogo nie skrzywdził. Obaj panowie pokazali charakter i walczyli do samego końca za co ukłony w ich stronę 🙏🏼
Podsumowując całe przygotowania Dawida, na chłodno mogę powiedzieć że przygotowany był na 20%. Nie dlatego że na treningach nie dawał z siebie wszystkiego, a dlatego że Dawid jest cholernie ambitny i pracowity, i oprócz przygotowań do walki miał na głowie budowę domu, otwarcie sklepu i pewnie było coś jeszcze. Od rana do wieczora ciężko pracował, po czym brał torbę i pędził na trening.
Tak jak pisałem, motorycznie przygotowany był na 20%, ale jeśli chodzi o charakter to tam już było 100%.
Jestem niesamowicie dumny i bardzo się cieszę, że mogłem w tym wszystkim uczestniczyć ☺️
Gala Boxing Challenge pod względem oprawy, organizacji była rewelacyjna ☺️ Myślę że na następną edycję przygotujemy się tak jak trzeba i pojawimy się tam prawdopodobnie trochę większą ekipa 🙊
Octagon Namysłów
Siłownia i Fitness ActivSport Namysłów