30/12/2025
Nowy rok już za chwilę, więc jeszcze ostatnim rzutem na taśmę musimy podzielić się ważnymi informacjami.
Z dumą ogłaszamy, że aż 5 zawodników klubu Ryushinkai zostało powołanych do Szerokiej Kadry Polski w Kendo – Team Poland! 🇵🇱
💥Szeroka kadra mężczyzn:
Mateusz Niewiadomski
💥Szeroka kadra juniorów:
Bartek Ziemba
💥Szekora kadra kobiet:
Weronika Kulawinek
Ania Górzeńska
Ala Mertuszka
Gratulujemy całej piątce tego wyróżnienia! 👏✨
Przed Wami dużo pracy, wyzwań i kolejnych treningów – życzymy determinacji, wytrwałości i niegasnącej motywacji na drodze do kolejnych sukcesów! 🔥