31/10/2021
PRZYPOMINAMY O WBIEGU NA ŚLĘŻĘ !!!
Z przyjemnością chcemy poinformować, że mamy kolejnego partnera wbiegu Holmes Place OVO Wrocław, który ufundował każdemu uczestnikowi jednorazową wejściówkę do strefy fitness i wellness. 💪🏻
Dodatkowo osoba, która wbiegnie jako PIERWSZA otrzyma wejściówkę na 7 dni z osobą towarzyszącą! :) 🔥🔥🔥
Zachęcamy więc do rywalizacji!
A tutaj przypominajka o sprawach organizacyjnych:
Start o godzinie 8:00 zbieramy się na ul. Bałtyckiej 15 pod Karakan TEAM Club.
Jedziemy autami - jeżeli nie masz transportu pisz do nas priv - będziemy się grupować tak aby każdy miał czym dojechać na miejsce startu.
Startujemy wszyscy razem ale każdy wbiega jak chce: w parach, samotnie, szybko, wolno, idzie, truchta, ociąga się… nie ważne - ważne jest aby zdobyć szczyt!
Na szczycie robimy wspólny trening funkcjonalny pod okiem organizatorów - naszych trenerów! Oskar Krawczyk - Zdrowie, dieta, sport, motywacja Oskar Krawczyk Krystian Chramęga Trener Personalny Kasia Zapała - Trener Personalny Alicja Albrechowicz - Trener Personalny Karakan Klub
Po treningu pieczenie kiełbasek, wspólne ognisko, integracja

Co zabrać:
-wygodny strój, buty
-doradzamy zabrać koszulkę na zmianę/bluzę tak aby po zakończonym wysiłku było nam cieplutko i miło (na górze może wiać),
-kiełbaskę do smażenia,
-wodę,
-jakieś przekąski aby uzupełnić stary energetyczne.