27/03/2026
Kierunek Zabrze!
Drodzy Kibice!
Zbliża się Wielkanoc, kolejne okazja aby spędzić czas w gronie rodzinnym i nieco odpocząć od codziennych obowiązków. Jest natomiast jeden aspekt, od którego my Pasiacy odpoczynku nie mamy. Nasz ukochany Klub w sobotę wielkanocną potrzebuje nas w Zabrzu. I o tym będzie dzisiaj kilka słów.
Wiemy, że wielokrotnie wykręcaliście się z różnych rodzinnych imprez i spotkań tylko po to aby być tam, gdzie akurat gra Cracovia. Z pewnością spotykało się to z wkurwieniem drugiej połówki, czasami obrazą rodziny. Ale za tydzień-dwa przechodziło i wszystko wracało do normy.
Teraz terminarz mógł być dla nas dużo bardziej bezwzględny. Poniedziałek wielkanocny i wyjazd np. do Białegostoku. Żona wkurwiona, teściowa obrażona, bo nie będzie Was na śniadanku, wszyscy patrzą spod byka, że po raz kolejny „jakiś tam mecz” ważniejszy od świąt. No ale jechać trzeba, wiadomo.
Tym razem los się do nas uśmiechnął, bo dwa świąteczne dni (niedziela i poniedziałek) możecie śmiało spędzić sobie z rodzinką i nikt nie będzie obrażony.
Sobota. Święcenie koszyczków. Widzimy się o 12:00 na naszym stadionie, święcimy pokarmy, szybka przebiórka, wsiadamy w samochody/busy/autokary i pędzimy do Zabrza. Lekko ponad godzina drogi, sektor gości, obok same podobne wariaty, głośny doping, zwycięstwo, powrót i niesamowicie udane święta.
Nieskromnie mówiąc nie widzimy żadnych minusów.
Wam pozostaje tylko zapisać się w K1 lub u przedstawicieli i widzimy się w sobotę wielkanocną.
Zapisy na autokar potrwają jeszcze jedynie 3 dni, pamiętajcie o tym!
Jedziemy na kolejny stadion głośno sławić nasz ukochany Klub! Nie może Was tam zabraknąć!