Cracovia Wolbrom

Cracovia Wolbrom Oficjalny fanpage kibiców Cracovii z Wolbromia

Kierunek Zabrze!
27/03/2026

Kierunek Zabrze!

Drodzy Kibice!

Zbliża się Wielkanoc, kolejne okazja aby spędzić czas w gronie rodzinnym i nieco odpocząć od codziennych obowiązków. Jest natomiast jeden aspekt, od którego my Pasiacy odpoczynku nie mamy. Nasz ukochany Klub w sobotę wielkanocną potrzebuje nas w Zabrzu. I o tym będzie dzisiaj kilka słów.

Wiemy, że wielokrotnie wykręcaliście się z różnych rodzinnych imprez i spotkań tylko po to aby być tam, gdzie akurat gra Cracovia. Z pewnością spotykało się to z wkurwieniem drugiej połówki, czasami obrazą rodziny. Ale za tydzień-dwa przechodziło i wszystko wracało do normy.

Teraz terminarz mógł być dla nas dużo bardziej bezwzględny. Poniedziałek wielkanocny i wyjazd np. do Białegostoku. Żona wkurwiona, teściowa obrażona, bo nie będzie Was na śniadanku, wszyscy patrzą spod byka, że po raz kolejny „jakiś tam mecz” ważniejszy od świąt. No ale jechać trzeba, wiadomo.

Tym razem los się do nas uśmiechnął, bo dwa świąteczne dni (niedziela i poniedziałek) możecie śmiało spędzić sobie z rodzinką i nikt nie będzie obrażony.

Sobota. Święcenie koszyczków. Widzimy się o 12:00 na naszym stadionie, święcimy pokarmy, szybka przebiórka, wsiadamy w samochody/busy/autokary i pędzimy do Zabrza. Lekko ponad godzina drogi, sektor gości, obok same podobne wariaty, głośny doping, zwycięstwo, powrót i niesamowicie udane święta.

Nieskromnie mówiąc nie widzimy żadnych minusów.
Wam pozostaje tylko zapisać się w K1 lub u przedstawicieli i widzimy się w sobotę wielkanocną.

Zapisy na autokar potrwają jeszcze jedynie 3 dni, pamiętajcie o tym!

Jedziemy na kolejny stadion głośno sławić nasz ukochany Klub! Nie może Was tam zabraknąć!

‼️📣
27/03/2026

‼️📣

23/03/2026

Zabrze!

Przypominamy, że prowadzone są zapisy na bliski wyjazd do Zabrza, na który udamy się w Wielką Sobotę. Idealnie wszystko się „zgrywa”, aby najpierw poświęcić koszyczek, pomodlić się o 3 punkty, a następnie razem z piłkarzami powalczyć o zwycięstwo. My na trybunach, a oni na boisku. Razem we wspólnym celu!

W najbliższych dniach poinformujemy, również o przewidywanych zasadach organizacyjnych tego wyjazdu abyście mieli więcej czasu na zaplanowanie tego dnia.

Szczegóły dotyczące zapisów znajdziecie tutaj
⬇️⬇️⬇️ https://www.facebook.com/share/p/1Bswwy5Ydx/?mibextid=wwXIfr

📣‼️
15/03/2026

📣‼️

‼️‼️‼️‼️‼️📣📣📣📣‼️‼️‼️‼️‼️
14/03/2026

‼️‼️‼️‼️‼️📣📣📣📣‼️‼️‼️‼️‼️

Komunikat środowiska kibiców Cracovii

W ostatnich dniach w przestrzeni publicznej pojawiło się wiele niepokojących informacji dotyczących sytuacji w Cracovii oraz możliwej rezygnacji trenera pierwszej drużyny, Luki Elsnera.

Potwierdziliśmy że propozycja dotycząca rezygnacji została odrzucona przez właściciela, a sama propozycja podyktowana była wyłącznie sytuacją organizacyjną w klubie i troską trenera a działanie klubu.

Obecnie w Cracovii brakuje jasnej wizji funkcjonowania i rozwoju oraz stabilnego zarządzania. Chaos organizacyjny oraz brak kluczowych osób odpowiedzialnych za zarządzanie klubem – w szczególności brak dyrektora zarządzającego lub prezesa – paraliżują podstawowe działania działu sportowego i powodują poczucie dużej niepewności wśród zawodników, jak i osób pracujących przy drużynie.

Wiemy, że trener deklaruje gotowość do dalszej pracy i walki razem z drużyną o jak najwyższe cele sportowe. Jako przedstawiciele wszystkich grup kibicowskich Cracovii chcemy jasno podkreślić, że trener oraz drużyna ma nasze pełne wsparcie gdy z pełnym zaangażowaniem walczy w każdym meczu i o każdy punkt.

W związku z tym jako środowisko kibicowskie apelujemy do wszystkich kibiców o zaangażowanie w budowanie wyjątkowej atmosfery zarówno na meczach domowych jak i wyjazdowych oraz zwrócenie uwagi na to czym faktycznie podyktowane są ostatnie gorsze wyniki.

Jednocześnie, jako kibice najstarszego klubu w Polsce – klubu o 120-letniej historii i ogromnej tradycji – stanowczo oczekujemy od właściciela Cracovii, Roberta Platka, natychmiastowych i konkretnych działań, które przywrócą normalne funkcjonowanie klubu.

Grupy kibicowskie Cracovii

‼️
05/03/2026

‼️

Drodzy Kibice!

Po naszym ostatnim poście dostaliśmy od Was mnóstwo wiadomości dot. specjalnego numeru konta, na który moglibyście wpłacać środki na oprawy.

Udało się w końcu temat dopiąć i od dzisiaj można wspomagać nasze działania przelewami na konto.

Bardzo ważne jest, aby w tytule przelewu zawsze znajdowała się informacja: „cele statutowe”.

Bardzo dziękujemy za Wasze zaangażowanie!
W JEDNOŚCI SIŁA!

Numer konta: 03109016650000000160542435

Tytuł przelewu:
Cele statutowe

📣
19/02/2026

📣

Pociąg zapełnia się w solidnym tempie. Już teraz ponad 70% dostępnych miejsc w specjalu jest zapełnione. Szykuje się konkretny wyjazd, nie zwlekajcie na ostatnią chwilę.
Zapisy na ten moment prowadzone są w K1 oraz Online.

Link: https://cracoviatomy.pl/rezerwacja/66

Wszystko w naszych rękach!

17/02/2026

😀

‼️‼️‼️‼️‼️
16/02/2026

‼️‼️‼️‼️‼️

Za trzy tygodnie jedziemy do Warszawy. Wyjazd na mecz z Legią to nie jest zwykła podróż – to mecz, którego się po prostu nie odpuszcza.

Ponad 40% pociągu już zajęte. Bez wielkich zapowiedzi, po prostu konkretne zapisy. Radzimy nie czekać na ostatnią chwilę.

To na pewno nie będzie łatwy mecz, ale właśnie dlatego drużyna NAS potrzebuje. Tym bardziej że stołeczna drużyna jest w tabeli tam gdzie jest…kto wie, czy w przyszłym sezonie taki wyjazd będzie możliwy…?

Zapisywać możecie się w sklepie K1 w godzinach jego otwarcia a także on-line pod linkiem:
https://cracoviatomy.pl/rezerwacja/66

Kolejne zapisy stacjonarne na domowym meczu z Piastem.

Nieopłacone zapisy online są ważne tylko 24h. Później są usuwane z listy.

Do dzieła! CRACOVIA w jedności siła ! 💪

Internet swoje a my swoje 💪Na pierwszym domowym meczu rundy wiosennej stawiamy się w ponad w 30 osób.💪⚪️🔴⚪️🔴⚪️🔴⚪️
15/02/2026

Internet swoje a my swoje 💪

Na pierwszym domowym meczu rundy wiosennej stawiamy się w ponad w 30 osób.💪

⚪️🔴⚪️🔴⚪️🔴⚪️

💪‼️
15/02/2026

💪‼️

Co się odwlecze, to nie uciecze…

CRACOVIA & SANDECJA

Kierunek Warszawa! Zapisywać się bo w przyszłym roku tam może nie pojedziemy… 😅
13/02/2026

Kierunek Warszawa! Zapisywać się bo w przyszłym roku tam może nie pojedziemy… 😅

‼️SPECJAL DO WARSZAWY‼️

Emocje po ostatnich kilku wyjazdach pomału opadają dlatego podkręcamy atmosferę na nowo. Ruszamy z zapisami na wyjazd do Warszawy, gdzie nasza drużyna powalczy o ligowe punkty, a również miejmy nadzieję, że przybliży drużynę przeciwną do „awansu” do 1 ligi.

Bilet + pociąg = 185zł

Zapisy stacjonarne rozpoczną się podczas przerwy domowego meczu z Jagiellonią. Zapisy klasycznie prowadzić będziemy obok stoisk K1 - Cracovia - Sklep kibiców Cracovii w przerwie spotkania.

Online zapisywać możecie się już teraz w linku - https://cracoviatomy.pl/rezerwacja/66

Bardzo ważne jest to abyście zapisywali się jak najszybciej, a najlepiej już na jutrzejszym meczu. To niezwykle istotne abyśmy mogli zadbać o jak najlepszą logistykę.

Razem tworzymy wielką Cracovię!
Razem walczymy o najwyższe cele!

Adres

Wolbrom
32-340

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Cracovia Wolbrom umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Udostępnij

Kategoria