18/05/2026
Puchar Europy i Camp w Bielsku Białej
Ewa i Dagmara debiutowały w niedzielę w Pucharze Europy. Nasze Kadetki na pierwszych walkach zakończyły swoj udział w turnieju, który zgromadził czołówkę światową.
Pierwsze doświadczenia w startach na tym poziomie zebrane, teraz czas na 2 dni treningów podczas Campu, w ktorym do Mistrzostw Polski Seniorek przygotowuję się również Natalia.
Możliwość trenowania w międzynarodowej stawce to dla naszych dziewcząt wyjątkowa szansa na podnoszenie poziomu sportowego.
To dopiero poczatek drogi, juz niebawem przed naszymi zawodniczkami kolejne wyzwania .