12/09/2023
Venimus, vidimus, Envolers vincit! 🤪🤪🤪
Wybaczcie wszyscy ten nieco górnolotny cytat, ale dziś 340 rocznica bitwy pod Wiedniem, a całkiem dobrze podsumowuje on nasze wyniki na Swimrun z Ostrą w Miasto Dąbrowa Górnicza. 🫣
Zawody były fantastyczne, mocno obsadzone, z ogniem poprowadzone i na pewno jeszcze o nich napiszę!
Dziś tylko powiem, że ostatni weekend lata był prawdziwą swimrunową ucztą 🍽️
Wystartowaliśmy bardzo licznie - Team Envol Poland reprezentowało w sumie 11 osób - klubowiczów i przyjaciół.
Znałem większość startujących, wszystkich bardzo lubię i cenię, ale ze swoim teamem - z którym się trenuje i regularnie widuje - startuje się najlepiej! 🤗
Bardzo gratuluje debiutu Martynie i Hani!
Finiszowały prawie razem i gdyby wystartowały w teamie, byłyby drugim zespołem żeńskim! (🥹🥈)
🥇Wyprzedziłby ich tylko zwycięski Team Wioli i Asi! 😁
🥈 Bezdyskusyjnie drugie miejsce w mixach zajęli Agnieszka z Adamem
🥇🥇Wśród solistów Agnieszka była najszybszą kobietą (👸 jest tylko jedna), a ja najszybszym zawodnikiem.
Podczas gdy my obstawialiśmy dystans Marzenie (8🏃🏽+2🏊🏻♂️) Radomir i Mieszko postanowili zrobić sobie Wyrypę (22🏃🏽+4🏊🏻♂️), czym zasłużyli sobie na nasz dozgonny podziw 😁
Na koniec Ostra ponownie przygotowała unikat:
Zawody dla dzieci w trzech kategoriach wiekowych. 👦👧👶
Wystartowałem z Krzysiem, który marzył o tym już od roku, a na Obozy Swimrunowy trenował zmiany i pływanie OW.
Umowilismy się, ze będę ciągnął dopóki da radę. I dał do samiusieńkiego końca, co dało nam🥇w naszej kategorii wiekowej.
Po grillu i dekoracji rozstaliśmy się… ale nie na długo, bo już w niedzielę startowaliśmy w MOKO Swimrun. Ale o tym jutro!
Envol Swimrun & Team Envol