24/05/2026
Wczoraj ekipa Dżakarta Run Team zameldowała się na starcie Biegu Rossmann Run w Łodzi 🔥🏃♂️🏃♀️
Łatwo nie było 😅
Pagórkowata trasa dała w kość, a wysoka temperatura zrobiła swoje ☀️🥵 Mimo to nasi zawodnicy pokazali naprawdę świetną formę i ogromny charakter 💪
🔥 Bartosz Antosik – 34:55
Totalny spontan 😎 Decyzja o starcie zapadła dosłownie 2 godziny przed biegiem, a Bartek dalej wraca po kontuzji… i mimo tego wygrał kategorię M16 🥇🔥 Co więcej — zrobił to drugi rok z rzędu 😳👊
💪 Piotr Antosik – 36:58
Ostatnio bardzo dużo startów na koncie, ale forma dalej trzyma wysoki poziom 👊 Dodatkowo 27. miejsce w kategorii M40 👏
🏃♂️ Przemysław Florczak – 42:35
Kolejny mocny i równy bieg w wykonaniu Przemka 🔥
🔥 Rafał Wiśniewski – 46:48 (PB)
Dużo treningów, dużo obowiązków i różnych spraw na głowie, a mimo tego życiówka wpada 😍💪 Szacunek!
🔥 Tomasz Jóźwiak – 47:16 (PB)
Tomek jest ostatnio w niesamowitym gazie 🚀 Życiówka za życiówką i widać, że to jeszcze nie koniec 👊
🔥 Anna Rosiak – 47:46
Po nieprzespanej nocy i pracy pobiegła świetny bieg 💪😳 A przy okazji w trakcie wpadła życiówka na 5 km 🔥👏
👏 Agnieszka Antosik – 54:51
Solidny bieg i kolejny kilometr doświadczenia 🔥
👏 Elżbieta Salamon – 1:02:40
A warto dodać, że rano tego samego dnia Ela biegła jeszcze parkrun 😳🔥 Mega wytrzymałość i świetna robota!
👏 Marzena Mirecka – 1:02:42
Przed startem w Łodzi zdążyła jeszcze pobiec sztafetę 😅💪 Tym większy szacunek za walkę do samej mety!
👏 Krzysztof Kożuchowski – 1:02:49
Świetna robota i dodatkowo wsparcie na trasie 👏🔥
👏 Małgorzata Kopacz – 1:02:50 (PB)
Brawo za walkę i ukończenie wymagającej trasy 🙌 A ogromne podziękowania dla Krzyśka za prowadzenie i pomoc na trasie 💪
Ogromne gratulacje dla wszystkich, którzy ukończyli Rossmann Run – zarówno w Łodzi, jak i biegnąc przez aplikację ❤️🔥
Dziękujemy też wszystkim za wspólne kibicowanie, zdjęcia i świetną atmosferę 🙌
Takie dni pokazują, jaką siłę ma nasza ekipa 💙🏃♂️🏃♀️