01/06/2026
Orliki najlepszą drużyną w lidze!
Nasza drużyna orlików pokonała dzisiaj na własnym boisku LKS Brenna, tym samym nasi zawodnicy sięgnęli po najwyższe podium.
Naszym zawodnikom został do rozegrania jeszcze tylko jeden mecz w Istebnej z miejscowym Góralem.
Nasza drużyna jest jak na razie niepokonana, zgarniając komplet punktów w dotychczasowych spotkaniach.
Wielkie brawa dla zawodników, zawodniczek i trenera Michała.
Dziękujemy rodzicom za doping na wszystkich meczach!