19/05/2020
‼️Witam Po 5 latach zamykam ProBody... No niestety, ale ostatnie 3 miesiące mocno dotknęły sklep, sytuacja niby się stabilizuje, ale nie ma pewności do powrotu "starego", więc z końcem miesiąca kończymy żywot Pro na Bemowie‼️
Dziękuję bardzo wszystkim klientom! Po tylu latach można się zżyć z ludźmi 😃 Setki przegadanych godzin i 100% miłych wspomnień z działalności sklepu jeżeli chodzi o Was wszystkich. Było mi niezmiernie miło Was poznać.
Także od dziś (w sumie od wczoraj) do końca miesiąca duża WYPRZEDAŻ. Ceny hurtowe na cały asortyment. Lada moment wystartują siłownie, więc idealny czas na zrobienie zapasów w cenie jakiej nigdzie nie znajdziecie 😊 💪
Może jeszcze kiedyś ProBody wróci 😎💪 Jeszcze raz dziękuje i zapraszam do zakupów. Piona!