16/05/2026
🤠🤎
Mój byczek ma już rok!
Gdyby nie to, że jesteśmy przyklejeni do siebie 24/7 może bym powiedziała, że czas szybko leci. U nas leci tak jak powinien 😆
Mam zdrowego, uśmiechniętego, mądrego i bardzo aktywnego synka ( ciekawe po kim?🤫)
Antosiu idź twardo i ambitnie przez życie. Bądź odważny, uśmiechnięty , czerp z życia ile się da. Kochamy Cię najmocniej na świecie ♥️🎂
Ależ ty będziemy ogarnięty chłopak! 😁
Dziękujemy wszystkim bliskim za cudowny dzień, pełny wrażeń! 🎈🥳