05/01/2020
Nasze logo zostało wyróżnione i nominowane do zwycięstwa w plebiscycie na logotyp roku 2019!
Zachęcamy do głosowania pod załączonym postem! :)
A już niebawem podamy wiecej szczegółów dotyczących kolejnych naborów do Akademii Marymont. Szykujemy specjalny program szkolenia dla najmłodszych, do zobaczenia! :)
Zaczynamy plebiscyt 2019! Do najbliższego piątku, 10/01/2020 godz. 23:59, możecie oddawać głosy na ulubione znaki z grona 22 uczestników - wpisując w komentarzu pod tą grafiką nazwy 3️⃣ klubów (nie mniej, nie więcej niż trzech), porządkując je kolejno: 1. (najlepszy, za 5 punktów), 2. (za 3 punkty), 3. (za 1 punkt). Możecie dopisać również kilka słów uzasadnienia.
Wzór komentarza:
1. Nazwa klubu
2. Nazwa klubu
3. Nazwa klubu
Zwycięży klub, którego znak uzbiera najwięcej punktów od wszystkich komentujących pod postem na Facebooku i Twitterze (kto ma konta w obu serwisach, może oddać 2 głosy) na godzinę 00:00 dn. 11/01/2019.
Proszę przemyśleć wybór, by później nie edytować komentarzy. Konkurs ma charakter pozytywny, służy promocji polskich znaków sportowych, więc treści szydercze, wulgarne czy hejterskie będą usuwane. Polubienia komentarzy nie będą liczone jako dodatkowe głosy - każdy uczestnik musi samemu wpisać nazwy klubów, których znaki najbardziej przypadły mu do gustu.
Zapraszamy do zabawy!
—
WAŻNY GŁOS:
- oddany za pomocą komentarza pod tym postem przed 11/01/2020 godz. 00:00;
- zawiera nazwy 3 klubów spośród widocznych na grafice, podane w kolejności 1. miejsce, 2. miejsce, 3. miejsce;
- może również zawierać uzasadnienie wyboru;
- edycja zabroniona (oprócz literówek) - proszę o rozważny wybór drużyn;
GŁOS NIEWAŻNY:
- zawiera mniej lub więcej niż 3 nazwy drużyn;
- zawiera treści powszechnie uznawane za wulgarne, szydercze lub nie związane z tematem konkursu.