07/01/2026
Nadchodzi sezon 2026. Od 2013 roku jako Stowarzyszenie Win Win Warszawa prowadzimy zajęcia piłkarskie dla młodzieży zagrożonej wykluczeniami społecznymi w wieku 14-19 lat. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu na bocznym boisku Legii Warszawa. Już dziś rozpoczynamy kolejny sezon naszego projektu.
Nasi partnerzy Legia Warszawa oraz Akademia Legia Futsal wspierają nas swoim doświadczeniem, mamy również ten sam cel, rozwój poprzez sport oraz to co najważniejsze wspólne budowanie zespołu w oparciu o pozytywne relację, szacunek i zaufanie.
Bardzo serdecznie zapraszamy do współpracy warszawskie placówki opiekuńczo-wychowawcze, świetlice środowiskowe oraz ośrodki socjoterapii młodzieżowej. Zapraszamy również do kontaktu opiekunów z w/w placówek.
Mamy profesjonalną kadrę trenerską, która nie tylko zapewnia profesjonalne szkolenia, ale ma również doświadczenie w pracy z trudną młodzieżą. Jeśli jest w twoim otoczeniu taka osoba, daj nam znać, Win Win to miejsce dla niej. Zróbmy coś razem dla młodzieży w Warszawie. Więcej informacji można uzyskać pod adresem e-mail [email protected] lub telefonicznie nr 511 150 005
Zapraszamy