30/12/2017
Babska "Grupa Treningowa" od miesiąca dzielnie realizuje osobiste cele 🏋️♀️ BRAWO, BRAWO, BRAWO 👏 ....a do tego wzajemnie się wspieramy i motywujemy ...he he i rozśmieszamy. W każdym razie jest humor i moc!!!!
Jeśli z Nowym Rokiem, któraś z Was miałaby ochotę dołączyć do "Grupy Treningowej", to piszcie! Jeszcze jakieś miejsce znajdziemy 👊☺️
Szczęśliwego Nowego Roku od Fit-Art 🎇🎈✨🎉
Grupa treningowa w natarciu!
Kilka klubowiczek na czele z "Joann", swoim urokiem i namową doprowadziły, że szykujemy treningi dla grupy. Grupa będzie (jak za dawnych czasów), kameralna max 10 os. Treningi zaplanowane są na poniedziałki i środy o godz. 20:00 w klubie na ul. Rozłogi 8
Poprowadzi Trenerka Agnieszka Dziurdzińska
Koszt: 25 zł/os/trening
Zostało jeszcze kilka miejsc ale spieszcie się, bo liczy się kolejność zgłoszeń.
Trening będzie zróżnicowany, na początek średniointensywny ;) ..żadnych układów choreograficznych, głównie w obciążeniu własnego ciała, trochę ze sprzętem i z dużą ilością humoru :)