26/06/2014
Regularnie wieczorami gram na boisku w parku osiedla Ostoja Wilanów przy ulicy KPA Hlonda w Warszawie w piłkę z naśladowcami Marka Saganowskiego, Cristiano Ronaldo czy Messiego, którzy spędzają na boisku czas do późnego wieczora. Gra tam też mój Syn. Boisko wygląda jak... klepisko na którym grałem 30 lat temu będąc w ich wieku. Zdjęcia poniżej. Roztoczyliśmy z młodzieżą wizję zmiany, tak aby boisko było godne całości naszego osiedla. Ci z Państwa, którzy chcieliby przyłączyć się do inicjatywy zmiany, są zaproszeni do polubienia tego fanpage'u i dyskusji o tym jak tego dokonać. Czy zwrócić się do Zarządu Wspólnoty o inwestycję, czy też poszukać sponsora, który podejmie się pokrycia kosztów czy może ufundować dzieciakom murawę. Otwieram dyskusję ....