14/06/2026
Żegnamy się z b-klasą wynikiem 9:1 w meczu przeciwko KS Witolin Warszawa 🔥
Historia tego meczu jest szalona. Z powodu notorycznych problemów z boiskami w Warszawie spotkanie w ostatniej chwili zgodziliśmy się rozegrać w sobotę, a nie jak wcześniej było zaplanowane w niedzielę. Zebraliśmy się dosłownie na kilka godzin przed meczem i w wyniku zamieszania z terminem nieobecny był pierwszy trener drużyny Paweł Broniszewski.
Nie interesował nas jednak walkower, więc postanowiliśmy wyjść na przeciw propozycji gospodarzy i mimo wszystko rozegrać mecz. Drużynę poprowadził asystent trenera Damian Gocajna, który poproszony o kilka słów komentarza napisał:
„Mecz pod pełną naszą kontrolą, szybko dwie bramki strzelone, lecz po dwóch bramkach niepotrzebnie się cofnęliśmy i pozwoliliśmy przeciwnikom się przedostać pod nasze pole karne i strzelić bramkę … nasza reakcja po straconej bramce była idealna , szybka odpowiedź i kolejna bramka do połowy gdzie schodziliśmy przy wyniku 4-1. Druga połowa pełna kontrola oraz dominacja zakończona wynikiem 9-1. Godne pożegnanie z B klasowymi boiskami. Słowa uznania dla przeciwków którzy zrobili nam szpaler oraz powiedzieli kilka miłych słów po zakończonym meczu”
Bramki w tym meczu strzelali:
Tomasz Bicz ⚽️⚽️⚽️
Maciej Chorostowski ⚽️
Borys Sułek ⚽️
Jakub Hemperek ⚽️
Christian Zalewski ⚽️
Daniel Dąbrowski ⚽️
i… Prezes KS Farmacja Tarchomin Piotr Dobrowolski ⚽️
To dość sensacyjna sytuacja bo Piotr pojawił się na boisku w ostatnich minutach by mieć symboliczny boiskowy udział w awansie a strzelona bramka zaskoczyła wszystkich 😀 brawo Prezesie!!
Tym samym wykonaliśmy ostatni cel postawiony drużynie przez sztab: strzeliliśmy ponad 100 bramek w lidze 🤯🤯🤯
Cóż to był za sezon dla nas! Dziękujemy Wam wszystkim kibicom za to że byliście z nami przez tych szalonych kilka miesięcy.
Olbrzymie podziękowania dla Falcon Klub Bilardowy za pełne wsparcie naszych boiskowych zmagań.
Teraz czas na regenerację i pracę przed debiutem w A-klasie!!