12/05/2026
Tak to u nas wyglądało w weekend 💥 Dużo uśmiechów, parę upadków (kontrolowanych!) i masa postępów. 🛼
Najmłodsi stawiali swoje pierwsze kroki. Była nauka równowagi i oswajanie się z ochraniaczami – jesteśmy dumni, bo odwaga na 5 z plusem! 👶💪
Starsza grupa nie próżnowała – slalomy, jazda na jednym kółku, a nawet podskoki i jazda tyłem. 👍
Dorośli (początkujący) dzielnie walczyli z techniką odbić i zmianą kierunków. Hamowanie opanowane, więc teraz już żadna górka niestraszna! 😉
Grupa zaawansowana to już czysta płynność: przekładanki, szybkie przejścia przód-tył i slalomy, które robią wrażenie 🏆
Dziękujemy wszystkim za wspólną energię i do zobaczenia na kolejnych zajęciach🙂