07/01/2025
.... Witajcie w 2025roku....
⁉️ Jaki będzie ten rok ??? ... no cóż może nie wszystko zależy od Nas ale wierzę, że jednak wiele możemy sami zdziałać 👍
W tym roku życzę Wam na przekór innym:
📍 mniej spotkań, - mniej celów zawodowych, - mniej prezentacji,- mniej wyjazdów służbowych, mnie ....
więcej:
📍 ciekawych projektów,- wyzwań,- radości,- uśmiechu,- pracy w grupie, - dobrych ludzi wokół, - więcej czasu dla siebie :) więcej ...
📍 zapraszam w tym roku do siebie, na spotkanie (warsztaty) z integracji, komunikacji, współpracy w grupie - chętnie przygotuję dla Ciebie i Twojego zespołu szereg wyzwań ukierunkowanych na realizację wcześniej ustalonych celów 👍
Spotkamy się?
Napisz 📩 lub zadzwoń ☎️ resztę zrobię JA :) 👍
Gosia