18/12/2025
Kolejna odsłona Akademickich Mistrzostw Warszawy i Mazowsza w trójboju siłowym🏋🏻💪🏻🔥
14 grudnia 2025 r. na terenie Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie odbyły się zawody Akademickich Mistrzostw Warszawy i Mazowsza w trójboju siłowym.
W zawodach wzięli udział reprezentanci Akademii Pożarniczej: pchor. Miłosz Panter, pchor. Jarosław Poborski, pchor. Mateusz Jamrożek, pchor. Dawid Ziomek, pchor. Szymon Żurowski, pchor. Grzegorz Kobus, pchor. Krystian Lewko, pchor. Wiktor Żaczek oraz pchor. Szymon Chałupczyński, którzy rywalizowali w 4 różnych kategoriach wagowych. 🧑🏻🚒
W pierwszym rzucie nasi studenci zajęli następujące miejsca:
Kategoria 93 kg: Szymon Żurowski zajął 1 miejsce.
Kategoria 83 kg: Jarosław Poborski zajął 2 miejsce,
Grzegorz Kobus zajął 3 miejsce,
Krystian Lewko zajął 4 miejsce.
Kategoria 74 kg: Dawid Ziomek zajął 1 miejsce
Drużynowo nasza ekipa plasuje się na 3 pozycji!!! 💪🏻🔥
Liczymy, że kolejne starty naszych studentów przyniosą jeszcze lepsze rezultaty. 👏🏻🙌🏻✊🏻