21/05/2026
Trochę spóźnione, ale zdecydowanie warte przypomnienia- podsumowanie sobotnich Mistrzostw Mazowsza U12 w lekkoatletyce w Młodzieszynie!🔥
Nasza ekipa spisała się świetnie, zdobywając aż 5 medali, w tym jeden w rywalizacji sztafetowej!👏
🏅Medaliści i finałowe miejsca:
🥇Kostek - 1.miejsce w skoku wzwyż i 2 miejsce w sztafecie 4x 100 m
🥈Gabriel - 2. miejsce w biegu na 300m oraz 5 w skoku w dal i 2. w sztafecie.
🥈Oliwka - 2. miejsce w biegu na 600m oraz 4 miejsce w biegu 4 x 100m.
🥉 Filip - 3. miejsce w biegu na 60m.
🥈Sztafeta 4 x 100m chłopców - 2. miejsce w składzie: Wojtek, Kostek, Filip M, Gabriel.
⚡️Zuzia - 11 miejsce w biegu na 60m oraz 10 miejsce w skoku w dal.
⚡️Zosia - 33. miejsce w biegu na 60m oraz 12 miejsce w skoku w dal.
⚡️Miłosz - 17 miejsce w biegu na 60 m oraz 6 miejsce w skoku w dal.
⚡️Wojtek - 9 miejsce w skoku w dal.
⚡️Filip M - 18 miejsce w skoku w dal.
⚡️Florentyna - 22 miejsce w biegu na 300m oraz 38 miejsce w skoku w dal.
Niewiele zabrakło również naszym dziewczynom, które zajęły bardzo dobre 4 miejsce w sztafecie 4 x 100m 💪👏
Gratulacje dla wszystkich zawodników za walkę, zaangażowanie i świetne wyniki!💪 To kolejny krok do zdobywania cennego doświadczenia i sportowego rozwoju.