27/02/2026
Rywalizacja w minisiatkówce oficjalnie wystartowała! 🏐
W miniony weekend zainaugurowaliśmy nasze występy w Mistrzostwach Mazowsza, rozgrywając pierwsze turniejowe mecze. Emocji nie brakowało, a nasi zawodnicy i zawodniczki pokazali ogromne zaangażowanie oraz dobrą formę.
W kategorii chłopców „dwójek” wystartował jeden zespół w składzie: Adam, Wit i Olek. Chłopcy spisali się bardzo dobrze, odnosząc trzy zwycięstwa!
W rywalizacji dziewcząt zaprezentowaliśmy dwie drużyny „trójek” oraz jedną drużynę „czwórek”.
🔹 UKS4 I (Tola, Agata, Paulina) – 2 zwycięstwa
🔹 UKS4 II (Karolina, Natalia, Marianna) – 2 zwycięstwa
🔹 „Czwórki” (Zyta, Ola, Diana, Hania, Kira, Nina) – 3 zwycięstwa.
Gratulujemy wszystkim zawodnikom świetnej postawy na boisku, waleczności i sportowego ducha!
Serdeczne podziękowania kierujemy do Rodziców za nieocenioną pomoc organizacyjną oraz gorący doping z trybun 👏
Przed nami kolejne sportowe wyzwania – II Turniej Rozstawieniowy Mistrzostw Mazowsza. Chłopcy zagrają 14 marca, natomiast dziewczęta 21 i 22 marca. Trzymamy kciuki za następne udane występy! 💪🏐