27/03/2024
Teraz będzie chwalipost 😁 Ale nie możemy się powstrzymać, bo po to własnie to robimy! :
"Polecam trenerkę EMS, Jowitę, z całego serca. Ćwiczyłam z Jowitą przez trzy miesiące po artroskopii biodra. Jej wsparcie jest dla mnie nieocenione. Jowita jest nie tylko świetną trenerką, ale także wnosi do zajęć radość i pozytywną energię. Jej poczucie humoru sprawia, że każda sesja jest przyjemnością. Trening postawił mnie na nogi, okazał się skuteczną formą aktywności, dzięki której zbudowałam siłę bez obciążania stawów. Myślę, że to fajna uzupełniająca forma aktywności dla ludzi po kontuzjach, którzy chcą ćwiczyć więcej bez obciążania stawów.
Polecam!