04/05/2026
Początek majówki spędziliśmy na Łowisko Jesiotr 😁 Pierwszy raz byliśmy na tym łowisku i jesteśmy pozytywnie zaskoczeni. Łowisko bardzo zadbane, wykoszone, czysto i przyjemnie. Łowisko jest dość kameralne, ale ma to swoje plusy. Nastawiliśmy się głównie na jesiotry. Niestety udało się przechytrzyć tylko jednego 🤷 W zestawy wpadały karasie i było po robocie... 🤣 Wpadł jeszcze "wyblakły" lin i cała masa karasi 🤣 Test bojowy przeszedł równiej układ jezdny od Preston Innovations Polska 😎 Akumulatory naładowane. Do zobaczenia nad wodą 🎣🎣🐟🔥💪😁 M.