19/05/2026
Dzisiaj wzięliśmy w niecodziennym wydarzeniu.
Po długim remoncie zostaje uroczyście oddana do użytku sala gimnastyczna w naszej szkole.
Nasz team został zaproszony do czynnego wzięcia udziału z perspektywy pierwszego planu.
Przecinaliśmy wstęgę ze wspaniałymi gośćmi w postaci m. In. Wojewody Dolnośląskiej Anny Żabskiej i prezydenta miasta Wałbrzych Romana Szełemeja.
Dziękujemy MaGda Lena za zaproszenie 👏
To wspaniałe uczucie, bo wspiera się sport nie tylko z kortu czy boiska!
📸 Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 26 w Wałbrzychu
Panorama Wałbrzyska - Wałbrzych Nasze Miasto
Wałbrzych Moje Miasto
Sportowy Wałbrzych TV
Telewizja Wałbrzych
Anna Elżbieciak - Stec - Wiceprezydent Wałbrzycha