09/06/2026
Długi weekend zakończyliśmy w wielkim stylu.
Za nami trzecia edycja Dziewięćsił Festiwal- wydarzenia pełnego inspirujących spotkań, warsztatów, pokazów i rodzinnych atrakcji.
Wspólnie odkrywaliśmy tajemnice górskiej przyrody, poznawaliśmy zasady bezpiecznego zachowania w górach, zdobywaliśmy nową wiedzę ucząc się udzielać pierwszej pomocy i po prostu cieszyliśmy się czasem spędzonym w sercu Beskidów.
Dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami przez ten wyjątkowy weekend. Za każdy uśmiech, ciepłe słowo, rozmowy na szlaku, wspólne chwile przy ognisku i ogrom pozytywnej energii.
To właśnie Wy tworzycie niepowtarzalną atmosferę Czantorii i sprawiacie, że chce się organizować takie wydarzenia.
Szczególne podziękowania kierujemy do naszych Partnerów:
💚GOPR Beskidy
💚Śląski Oddział Straży Granicznej
💚CPS Rescue Flow
💚Nadleśnictwo Ustroń
💚Animacje Zakręcona Owca
Dziękujemy również Wojciech Saługa - Marszałek Województwa Śląskiego, Śląskie. Pozytywna energia, Miasto Ustroń, Euroregion Těšínské Slezsko - Śląsk Cieszyński
za to, że mogliśmy być częścią tego wspaniałego wydarzenia.