12/04/2026
Rozpoczecie sezonu na Pzw 😁😉 Zimne noce i wietrzne dni dały sie we znaki ale nikt nie nie poddał i udało sie wypracować kilka brań,rybki nie były duże ale cieszyły podwójnie 😉 Było tez kilka leszczy które jak zwykle uprzykrzały nam wyjazd 😉😁 Ogółem super zasiadka,super atmosfera! 👊🐟 Do następnego! 👊🐟👊🐟👊