08/06/2026
Gabriela Wrzeszcz brązowym medalem President's Cup w Norymberdze (juniorki -52 kg) żegna się ze startami w barwach KS Centuria. Zawodniczka przeprowadza się do Poznania, od niemieckiego turnieju oficjalnie zmieniła barwy na AZS AWF Poznań.
Dziękujemy za lata wspólnych treningów, startów, sukcesów, z których najbardziej zapamiętamy Mistrzostwo Europy Kadetów i blisko 10 złotych medali Pucharów Świata.