16/01/2020
Komunikat.
Decyzją Prezesa klubu, podjęto uchwałę o wycofaniu klubu z rozgrywek 1. Ligi Kobiet. Celem takiego działania jest zaprzestanie dalszego zadłużania klubu.
Chcielibyśmy serdecznie podziękować za ten sezon wszystkim, którzy chcąc wesprzeć klub, pojawiali się na meczach, kupując bilety i karnety. W szczególności kierujemy je do Klub Kibica Budowlani Toruń, którego członkowie pomagali organizować każdy domowy mecz i aktywnie włączali się do dyskusji o kondycji i przyszłości klubu. Jesteśmy wdzięczni za każdego, kto nie zwątpił w Budowlane i nie skreślał nas od samego początku.
Wszelkie informacje o przyszłości klubu i zawodniczek będziemy relacjonować tutaj.
Dziękujemy za wszystko.