17/05/2026
Złoto Jana Jurkiewicza! 🥇⚔️
Co to był za dzień w Warszawie! Nasz zawodnik wygrywa IV Puchar Polski Seniorów i robi to w stylu, który zapamiętamy na długo! 🔥
Droga do zwycięstwa nie była "spacerkiem". Po solidnych walkach grupowych (5 zwycięstw) Jan awansował do eliminacji bezpośredniej z numerem 11. Z każdą kolejną wygraną walką widać było, że tego dnia, Jan mierzy bardzo wysoko.
Wielki finał to starcie z dobrze znanym, odwiecznym rywalem – Leszkiem Rajskim. Jan tego dnia był nie do zatrzymania i pewnie wygrał 15:4.
Gratulacje dla Jana oraz trenera – ta praca przynosi coraz lepsze efekty! 👏
Solidne zawody mają za sobą również pozostali nasi zawodnicy: Kinga Kowalska (25.), Mikołaj Olszewski (33.) i Nadia Jaszczołt (35.). Gratulujemy determinacji i zbierania cennego doświadczenia na seniorskich matach!
Udział w zawodach współfinansowany ze środków Gminy Miasta Torunia oraz naszych partnerów firm WUTEH S.A. i SOVE.
Dziękujemy za wsparcie.
🤺🇵🇱