14/03/2019
JESTEŚMY W PÓŁFINALE! 🔥🔥
Ćwierćfinał z Wolnorynkowcy FC 💸 będzie można śmiało nazwać 🔥Meczem Sezonu🔥 w Studencka Liga Piątek Piłkarskich UMK. Ogromne emocje oraz momentami wyczerpująca zawodników i kibiców dramaturgia.
Nasi rywale bardzo dobrze rozpoczęli bój o półfinał, czego dowodem było ich prowadzenie 2:0 po kilku minutach. W końcu złapaliśmy nasz rytm i zdołaliśmy do końca pierwszej połowy wyrównać. "Propagatorzy Wolnego Rynku" przez cały mecz na pewno nie propagowali wolnego stylu gry. W drugiej odsłonie ponownie wyszli na prowadzenie, co także spotkało się z naszą odpowiedzią. Po 40 minutach gry było 3:3!🔥
W dogrywce zaryzykowaliśmy wycofując bramkarza. Kto nie ryzykuje, nie pije szampana! Dopięliśmy swego i w końcu Błażej Wach zdobył zwycięską bramkę! 😍
W półfinale podejmiemy wicemistrza poprzedniej edycji - 🐗 Toruńskie Dziki 🐗! Widzimy się w niedzielę!
Ogromny szacunek dla pokonanych - Wolnorynkowcy FC!
DWA KROKI DO CELU! 🔥
💛 DZIENNIKARZYNY FC - WOLNORYNKOWCY FC 💸4:3 p.d. (2:2, 3:3)
Bramki:
⚽️ Adam Kaźmierczak
⚽️ Krystian Czarnecki
⚽️ Wojciech Białobrzeski
⚽️ Błażej Wach
🗒 Kiełbasa - Wach, Kaźmierczak, Czarnecki, Białobrzeski, Boczulak, Gutkowski, Skierkowski, Kowalski, Baranek, Mekka