15/03/2026
Co za wspaniały dzień zawodów! 💪🥋
Nasi młodzi zawodnicy po raz pierwszy wzięli udział w turnieju judo.
Podczas IV Judo Rei Cup – Otwartego Pucharu Województwa Lubelskiego w Judo, w którym wystartowało aż 300 uczestników, nasi zawodnicy zaprezentowali się znakomicie!
Gratulujemy:
🥉 Amelia P. – brązowy medal
🥉 Gabriela S.– brązowy medal
🏅 Miłosz G.– 5. miejsce
🏅 Stanisław – 7. miejsce
Świetne walki stoczył również Antoni S. 👏
Cały klub oraz nasz trener Adrian są bardzo dumni z tak wspaniałego występu podczas turnieju w Świdniku.
Serdeczne gratulacje dla wszystkich zawodników! 🎉🥋