Kopalnia Mocy

Kopalnia Mocy Nie szukaj bohaterów, bądź jednym z nich !!!

Wczoraj, do Rady Miasta w naszym mieście zostali zgłoszeni kandydaci KOMITETU WYBORCZEGO KOALCJI OBYWATELSKIEJ. Postanow...
05/03/2024

Wczoraj, do Rady Miasta w naszym mieście zostali zgłoszeni kandydaci KOMITETU WYBORCZEGO KOALCJI OBYWATELSKIEJ.

Postanowiłem wziąć sprawy w swoje ręce i zaprezentować swoją osobę jako kandydata do Rady Miasta - właśnie z listy KOMITETU KOALCJI OBYWATELKSIEJ. OKRĘG 1 - Serbinów, miejsce nr 3.



Michał Harnik (42 lata). Jestem:

- szczęśliwym mężem (od 20 lat) i radosnym ojcem dwójki wspaniałych dzieci (18 i 15 lat) uczęszczających do tarnobrzeskich szkół,

- tarnobrzeżaninem. Od 15 lat mieszkającym na osiedlu Serbinów (wcześniej Przywiśle i Miechocin),

- absolwentem Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Tarnobrzegu,

– magistrem Politologii Uniwersytetu Marii Curie – Skłodowskiej w Lublinie, specjalizacja samorządowo – ustrojowa,

- trenerem biznesu (studia podyplomowe Trener Biznesu ukończone w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie),

- od 12 lat szkolę organizacje samorządowe oraz firmy z zakresu negocjacji, komunikacji, autoprezentacji, sprzedaży oraz komunikacji.

- specjalistą w zakresie zarządzania zmianą w organizacjach,

- doświadczonym menagerem zarządzającym w dużych korporacjach,

- przedsiębiorcą (własna działalność gospodarcza) ściśle współpracującym z tarnobrzeskimi firmami i organizacjami (od 5 lat w Forbet - producent kostki brukowej),

- prezesem Stowarzyszenia Sportowo – Turystyczno – Rekreacyjnego „AD-REM” organizującego dla społeczności lokalnej wiele imprez o charakterze sportowym i rekreacyjnym (biegi uliczne ,,Bieg solidarności z osobami chorującymi na schizofrenie”, imprezy charytatywne),

- trenerem personalnym i trenerem biegania prowadzącym treningi
w tarnobrzeskiej Kopalni Mocy,

- zawodnikiem amatorem – mam na swoim koncie wiele ukończonych startów w różnych biegach (maratony, ultramaratony, biegi przeszkodowe, triathlon).

Moje hasło wyborcze to "Michał Harnik - TWÓJ SĄSIAD W TWOJEJ SPRAWIE".

Właśnie tak myślę o sobie jako o przyszłym Radnym. O sąsiedzie, który w ramach Wspólnoty Sąsiedzkiej realizuje wyzwania jakie stawia przed nim Społeczność Osiedla i Miasta.

W kolejnych postach przedstawię swoje priorytety i wyzwania, które chciałbym dzięki Waszym głosom zrealizować.

Dzisiaj zapraszam również na transmisję konferencji prasowej, która odbędzie się o godzinie 14.45 w hotelu Evva w Tarnobrzegu.

Pod linkiem: https://www.youtube.com/watch?v=siN4J4Ymshk
można będzie oglądać to wydarzenie.

Jeżeli widzicie mnie w strukturach Rady Miasta i chcecie, żeby mój niepokorny duch reprezentował nasze Osiedle w Tarnobrzegu to bardzo proszę o głosy 07.04.2024.

Proszę Wszystkich nieznajomych do zapoznania się z moją osobą (wtedy już nie będziemy nieznajomi). A Dobrych Ludzi, którzy mnie znają i choć trochę lubią proszę o pomoc w kampanii, udostępnianie postów, wsparcie merytoryczne - zapraszam do szerokiej dyskusji o naszym Mieście i przyszłości, która nadchodzi.

Nie zobaczycie mnie na plakatach i banerach w naszym mieście. Nie chcę Was męczyć swoją osobą gdziekolwiek się pojawicie. Wystarczy, że skorzystacie z telefonu i sprawdzicie co mam do powiedzenia.

Gwarantuję - nudno nie będzie !!!

03/01/2024

Jeśli sami nie zaczniecie działać, nic w Waszym życiu się nie zmieni.
Może warto z początkiem roku zrobić coś dla siebie i zacząć od treningów w Kopalni Mocy .
Skorzysta Wasze ciało oraz umysł .
Poniżej przedstawiamy obecny grafik:
Trening dla kobiet - poniedziałek oraz środa godzina 17.30
Treningi z odważnikami kulowymi - poniedziałek oraz środa 19.00
Trening ogólnorozwojowy- wtorek oraz czwartek godzina 7.15
Crosstrening - wtorek oraz czwartek godzina 19.30
Trening z elementami trx - wtorek oraz czwartek godzina 18.15.
Trening dla wszystkich grup - piątek godzina 18.00
Zapraszamy również na zajęcia indywidualne .
Kontakt pod nr tel: 606-493-140

Kochani !!!Listy Sylwestrowe są zamknięte!!!Zapłacili Wszyscy, którzy zadeklarowali chęć uczestnictwa !!! Zapraszamy już...
11/12/2023

Kochani !!!

Listy Sylwestrowe są zamknięte!!!

Zapłacili Wszyscy, którzy zadeklarowali chęć uczestnictwa !!!

Zapraszamy już 31.12.2023 o godzinie 18.00.

UWAGA !!!

Temat przewodni przebrania to szeroko pojęte DISCO !!!

Nie jest to oczywiście obowiązkowe ale wystarczy mały element (świecący krawat lub błyszczący dodatek do sukienki) i już jest disco !!!

Widzimy się w AMIGO. Wesolych Świąt !!!

01/12/2023

Uwaga !!!

Mamy zapisanych na Sylwestra już ponad 100 osób !!!

W związku z tym. Tak jak pisaliśmy wczesniej.

Zbieramy pieniądze do 10.12.2023.

Tylko wpłata daje gwarancję obecności.

Można wplacac osobiście lub pod numerem telefonu (może być blik na telefon):

Michał Harnik - 535 101 101
Sebastian Dybus - 609 668 375

Spinamy się i wpłacamy.

Mam listę rezerwową. Kto nie wplaci, niestety wypada i wchodzą ludzie z listy rezerwowej.

Jeżeli zrezygnowaliście z uczestnictwa też dajcie znać, zrobimy miejsce kolejnym fanom dobrej zabawy.

Już po 10.12 podamy temat na przebrania...

Miłego weekendu !!!

09/11/2023

Systematyka to klucz do sukcesu.
Bartek i jego 125cm...

Zapraszamy !!!
03/11/2023

Zapraszamy !!!

12/10/2023

Kochani, w sobotę zapraszam na spacer dookoła Jeziora Tarnobrzeskiego. Start na parkingu przy cmentarzu tarnobrzeskim (obok Delikatesów Centrum) - godzina 12:00. Na trasie planujemy obiadowe ognisko. Gwarantujemy piękną pogodę i dobrą zabawę. Jak macie pytania dzwońcie 535-101-101. Do zobaczenia.

15/06/2023

Wiadomo , że nie zrobicie już formy na lato.
Ale każdy moment jest idealny , żeby zacząć robić formę na lata.
Spróbuj już dziś zadbać o swoją sylwetkę , o swoją sprawność fizyczna , o swoje zdrowie.
Harmonogram zajęć grupowych:
Zajęcia dla kobiet : poniedziałek oraz środa godzina 17.30.
Trening z odważnikami kettlebell : poniedziałekgodzina 19.00 oraz środa godzina 19.15.
Trening TRX: wtorek oraz czwartek godzina 18.15
Cross Trening: wtorek oraz czwartek godzina 19.30.
Zajęcia ogólnorozwojowe: wtorek oraz czwartek 7.15 , piątek godzina 18.00.
Zapraszamy również na treningi indywidualne młodzież oraz dorosłych. Kontakt pod nr tel.606-493-140.

Szanowni, Czasami wspominam sobie nasze wyjazdy na biegi przeszkodowe... Może by tak pojechać na RUNMAGEDON do Krakowa??...
24/02/2023

Szanowni,

Czasami wspominam sobie nasze wyjazdy na biegi przeszkodowe... Może by tak pojechać na RUNMAGEDON do Krakowa???

Zorganizowałbym autobus albo busa jak byliby chętni. Impreza jest 13.05 - dystans 6km. Koszt na dzisiaj to 269zł.

Może wynegocjowałbym lepsze ceny jakbyśmy mieli mocną ekipę. Ktoś chętny ???

Dzwońcie - 535-101-101 lub piszcie na msg,

23/02/2023

Szanowni !!!

Od dzisiaj czyli 23.02.2023 zajęcia TRX odbywają się jak zwykle we wtorki i czwartki - ZMIANA GODZINY ZAJĘĆ - o nowej godzinie: 18:15.

Gorąco zapraszam !!!

Kochani,Z okazji Świąt życzymy Wam: siły, zdrowia, niekończącej się mocy i energii, wytrwałości, szalonych pomysłów, wyz...
23/12/2022

Kochani,

Z okazji Świąt życzymy Wam: siły, zdrowia, niekończącej się mocy i energii, wytrwałości, szalonych pomysłów, wyzwań, marzeń, konsekwencji w dążeniu i realizacji celów oraz regularnych treningów w Kopalni Mocy :-)

No i oczywiście Szczęśliwego Nowego Roku !!!

3majcie się ciepło.

Zapraszamy .Otwórzcie swoje serca dla Bartoszka ...
04/12/2022

Zapraszamy .
Otwórzcie swoje serca dla Bartoszka ...

Adres

Ulica Wianek 12
Tarnobrzeg
39-400

Godziny Otwarcia

Poniedziałek 17:00 - 20:30
Wtorek 17:00 - 21:00
Środa 05:00 - 20:00
Czwartek 05:00 - 21:00
Piątek 05:00 - 21:00

Telefon

+48535101101

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Kopalnia Mocy umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do Kopalnia Mocy:

Udostępnij

Kategoria