05/03/2024
Wczoraj, do Rady Miasta w naszym mieście zostali zgłoszeni kandydaci KOMITETU WYBORCZEGO KOALCJI OBYWATELSKIEJ.
Postanowiłem wziąć sprawy w swoje ręce i zaprezentować swoją osobę jako kandydata do Rady Miasta - właśnie z listy KOMITETU KOALCJI OBYWATELKSIEJ. OKRĘG 1 - Serbinów, miejsce nr 3.
Michał Harnik (42 lata). Jestem:
- szczęśliwym mężem (od 20 lat) i radosnym ojcem dwójki wspaniałych dzieci (18 i 15 lat) uczęszczających do tarnobrzeskich szkół,
- tarnobrzeżaninem. Od 15 lat mieszkającym na osiedlu Serbinów (wcześniej Przywiśle i Miechocin),
- absolwentem Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Tarnobrzegu,
– magistrem Politologii Uniwersytetu Marii Curie – Skłodowskiej w Lublinie, specjalizacja samorządowo – ustrojowa,
- trenerem biznesu (studia podyplomowe Trener Biznesu ukończone w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie),
- od 12 lat szkolę organizacje samorządowe oraz firmy z zakresu negocjacji, komunikacji, autoprezentacji, sprzedaży oraz komunikacji.
- specjalistą w zakresie zarządzania zmianą w organizacjach,
- doświadczonym menagerem zarządzającym w dużych korporacjach,
- przedsiębiorcą (własna działalność gospodarcza) ściśle współpracującym z tarnobrzeskimi firmami i organizacjami (od 5 lat w Forbet - producent kostki brukowej),
- prezesem Stowarzyszenia Sportowo – Turystyczno – Rekreacyjnego „AD-REM” organizującego dla społeczności lokalnej wiele imprez o charakterze sportowym i rekreacyjnym (biegi uliczne ,,Bieg solidarności z osobami chorującymi na schizofrenie”, imprezy charytatywne),
- trenerem personalnym i trenerem biegania prowadzącym treningi
w tarnobrzeskiej Kopalni Mocy,
- zawodnikiem amatorem – mam na swoim koncie wiele ukończonych startów w różnych biegach (maratony, ultramaratony, biegi przeszkodowe, triathlon).
Moje hasło wyborcze to "Michał Harnik - TWÓJ SĄSIAD W TWOJEJ SPRAWIE".
Właśnie tak myślę o sobie jako o przyszłym Radnym. O sąsiedzie, który w ramach Wspólnoty Sąsiedzkiej realizuje wyzwania jakie stawia przed nim Społeczność Osiedla i Miasta.
W kolejnych postach przedstawię swoje priorytety i wyzwania, które chciałbym dzięki Waszym głosom zrealizować.
Dzisiaj zapraszam również na transmisję konferencji prasowej, która odbędzie się o godzinie 14.45 w hotelu Evva w Tarnobrzegu.
Pod linkiem: https://www.youtube.com/watch?v=siN4J4Ymshk
można będzie oglądać to wydarzenie.
Jeżeli widzicie mnie w strukturach Rady Miasta i chcecie, żeby mój niepokorny duch reprezentował nasze Osiedle w Tarnobrzegu to bardzo proszę o głosy 07.04.2024.
Proszę Wszystkich nieznajomych do zapoznania się z moją osobą (wtedy już nie będziemy nieznajomi). A Dobrych Ludzi, którzy mnie znają i choć trochę lubią proszę o pomoc w kampanii, udostępnianie postów, wsparcie merytoryczne - zapraszam do szerokiej dyskusji o naszym Mieście i przyszłości, która nadchodzi.
Nie zobaczycie mnie na plakatach i banerach w naszym mieście. Nie chcę Was męczyć swoją osobą gdziekolwiek się pojawicie. Wystarczy, że skorzystacie z telefonu i sprawdzicie co mam do powiedzenia.
Gwarantuję - nudno nie będzie !!!